Zasady Konserwacja programu Internet Explorer nie są stosowane w trybie preferencji

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 825685 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas próby zainstalowania programu Microsoft Internet Explorer lub zasady Konserwacja programu Internet Explorer systemu Windows do komputera klienckiego, mogą wystąpić następujące problemy:
  • Zasady stosuje się tylko jeden raz.
  • Zasady nie są przywracane w momencie logowania, nawet wtedy, gdy jest włączone ustawienie "proces nawet wtedy, gdy zasady grupy obiekty nie zostały zmienione".
  • Zasada nie odpowiada na polecenie GPUPDATE/Force.

Przyczyna

Zasady Konserwacja programu Internet Explorer jest prawdopodobnie uruchomiony w trybie preferencji. Tryb preferencji jest umożliwienie ustawienia początkowe dla użytkownika bez wymuszania je.

Rozwiązanie

Aby wymusić określonej konfiguracji na komputerze klienckim, nie należy używać trybu preferencji.

Stan

To zachowanie jest zgodne z projektem.

Więcej informacji

Tryb preferencji Konserwacja programu Internet Explorer jest umożliwienie ustawienia początkowe dla użytkownika bez wymuszania tych ustawień. Na przykład użytkownik może ustawić strony portalu firmowego intranetu jako strony głównej. Jeśli stosuje się bez ograniczeń, użytkownik może zmodyfikować te ustawienia. Gdy zasady Konserwacja programu Internet Explorer jest w trybie preferencji, zasada będzie stosowana jedynie na komputerze klienckim ponownie po zmianie zasad. W tym czasie zostaną wprowadzone nowe preferencje na komputerze klienckim.

Aby uzyskać więcej informacji na temat trybu preferencji i inne problemy, które mogą powodować symptomy opisane w tym artykule kliknij następujące numery artykułów w celu wyświetlenia tych artykułów z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
325342Jak używać zasady grupy do konfigurowania zaawansowanych ustawień programu Internet Explorer w systemie Windows Server 2003
306915 Podczas kolejnych logowań procedur nie mają zastosowania zasad grupy Internet Explorer konserwacji


Pokrewne informacje na temat zarządzania za pomocą konsoli zarządzania zasady grupy typowe scenariusze zarządzania komputerami stacjonarnymi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
Implementowanie typowych scenariuszy zarządzania komputerami stacjonarnymi z konsoli zarządzania zasady grupy
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 825685 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows XP
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows Server 2003
Słowa kluczowe: 
kbgrppolicyprob kbwhitepaper kbtshoot kbprb kbmt KB825685 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:825685

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com