Objeví se chybová zpráva DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL STOP 0xD1 a počítač se systémem Windows NT 4.0 přestane reagovat (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 825784 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Microsoft Windows Server 2003 verzi tohoto článku naleznete 835166.
Microsoft Windows 2000 verzi tohoto článku naleznete 834938.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Počítač se systémem Microsoft Windows NT 4.0 přestane reagovat a zobrazí chybová zpráva STOP 0xD1 podobná následující:
DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu problému ovladač SCSIPORT. Problém nastane, pokud nesprávné oblasti paměti jsou přepsána nebo jsou zapisovány na disk. K tomuto problému dochází pouze s ovladači SCSIPORT nepoužívejte mapy vyrovnávacích pamětí pro přenosy I/O. Zjistit, zda používá ovladač SCSIPORT mapy vyrovnávacích pamětí, obraťte vaše nezávislí hardwaru dodavatele (IHV) nebo vaše výrobce (OEM).

Řešení

Informace o opravě hotfix

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je však určena pouze k opravě problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu použijte pouze u systémů, ve kterých dochází k popsanému problému.

Potřebujete-li odstranit tento problém, obraťte se na služby odborné pomoci společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix je třeba restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Date     Time Version     Size  File name 
------------------------------------------------------ 
10-Feb-2004 08:41 4.0.1381.7261 35,536  Scsiport.sys 

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
816915Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru pro systém Microsoft Windows (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 825784 - Poslední aktualizace: 26. října 2006 - Revize: 6.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbhotfixserver kbqfe kberrmsg kbbug kbfix kbqfe KB825784 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:825784

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com