Hesla zobrazí celoobrazovkovém režimu nejsou podporovány v aplikaci PowerPoint Viewer 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 825943 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití aplikace Microsoft Office PowerPoint Viewer 2003 spustit prezentaci jako prezentaci nemají možnost spuštění prezentace v celoobrazovkovém režimu nebo nastavit heslo.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože PowerPoint Viewer 2003 zahrnují možnost určit heslo musí mít ukončit nebo přepnout kontext mimo spuštěna prezentace.

V dřívějších verzích v prohlížeči vynutil Tato funkce také prohlížeč zobrazit prezentaci zobrazit v celoobrazovkovém režimu zakázání všech vstup z klávesnice a myši omezeným interakce objektů, které má Návrhář snímku určené pro prezentace interakce. Můžete však nakonfigurovat prezentaci spustit v celoobrazovkovém režimu přímo z aplikace PowerPoint 2003.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nastavte prezentace ke spuštění v celoobrazovkovém režimu.

Poznámka: Nastavení prezentace ke spuštění v celoobrazovkovém režimu během prezentace každý snímek musí mít buď časování snímků nebo přidat navigační tlačítka jednotlivých snímků. Časování snímků automaticky záloh jednoho snímku na další. Chcete-li přidat navigační tlačítka do každého snímku, Vložit tlačítka akcí na každý snímek nebo upravit Nastavení akcí pro existující objekty výkresu, nastavení je pro jednu z následujících akcí:
 • Další snímek
 • Předchozí
 • Zobrazit konec
To nezabrání uživateli, kteří jsou prohlížení prezentací z stisknutím klávesy ESC a zastavení pořadu.

Další informace o použití nastavení akcí klepněte v nabídce Nápověda, typ Nastavení akcí v Vyhledat pole v podokně pomoc a potom klepněte na tlačítko Spustit hledání zobrazit téma pro Microsoft PowerPoint.
Nastavit spuštění v celoobrazovkovém režimu prezentace, postupujte takto.
 1. V nabídce prezentace klepněte na příkaz nastavení zobrazit.
 2. Klepněte na tlačítko Prohlédnuté v celoobrazovkovém režimu (celá obrazovka).
 3. Klepněte na tlačítko S časováním, je-li k dispozici.
 4. Klepněte na tlačítko OK.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, můžete použít aplikaci PowerPoint Viewer 97 zobrazení prezentace. PowerPoint Viewer 97 však nepodporuje žádné provedené od vydání aplikace PowerPoint 97 vylepšení animace a přechodu.

Vypněte rozšířené funkce v aplikaci PowerPoint 2003 v tématu Co efekty by prezentaci Pokud proběhl až PowerPoint Viewer 97. Použijte uvedený postup:
 1. V nabídce Nástroje klepněte na tlačítko Možnosti.
 2. Klepněte na kartu Úpravy.
 3. V oblasti Zakázat nové funkce klepnutím zaškrtněte políčko Nové efekty animace.
Další informace o stažení a instalaci aplikace PowerPoint 97 Viewer klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
126492PPT: PowerPoint Viewer (32 bitů) dostupné ze serverů služeb online

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 825943 - Poslední aktualizace: 12. ledna 2006 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office PowerPoint 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbslideshow kbprb kbpending KB825943 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:825943

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com