Bilgi noktası gösterir parolaları, PowerPoint Viewer 2003'te desteklenmez.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 825943 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir sunuya slayt gösterisi olarak çalıştırmak için Microsoft Office PowerPoint Viewer 2003 kullandığınızda, slayt gösterisi'ı bilgi noktası modunda çalışacak şekilde veya bir parola belirlemek için seçeneği yoktur.

Neden

PowerPoint Viewer 2003'ü gelen çıkış veya içeriğinde çalışan bir slayt gösterisi uzağa geçiş için gereken bir parola belirlemek için bir seçenek içermediği için bu sorun oluşur.

PowerPoint Viewer'ın önceki sürümlerinde bu özellik, tüm klavye girişi ve kısıtlı fare etkileşim slayt Tasarımcısı, slayt gösterisi etkileşim için belirlenmiş nesneleri için devre dışı bırakma, bilgi noktası modunda slayt gösterisini görüntülemek için Görüntüleyici zorla. Bununla birlikte, sununuza doğrudan PowerPoint 2003'ten bilgi noktası modunda çalışacak şekilde yapılandırabilirsiniz.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, sununuzun bilgi noktası modunda çalışacak şekilde ayarlayın.

Not Sunuyu slayt gösterisi sırasında bilgi noktası modunda çalışacak şekilde ayarladıysanız, her slayda ya da slayt zamanlamalarını olmalıdır veya gezinti düğmeleri her slayda eklemeniz gerekir. Slayt zamanlamalarını, bir slayt otomatik olarak sonraki ilerleyin. Gezinti düğmeleri her slayda eklemek için <a0></a0>, eylem düğmeleri her slayda yerleştirmek veya bunlar için aşağıdaki eylemlerden birini ayarlama Eylem ayarları varolan çizim nesneleri için:
 • Sonraki slayda
 • Önceki
 • Son Göster
Bu ESC tuşuna basarak ve gösteriyi durduruluyor, sununuzu görüntüleyen kişiler engellemez.

Eylem Ayarları'nı kullanma hakkında daha fazla bilgi için Microsoft PowerPoint YardımıYardım menüsünden Komut ayarlarıAra Yardım bölmesindeki tıklatın ve sonra döndürülen konuları görüntülemek için Aramayı Başlat türü tıklatın.
Sununuza, bilgi noktası modunda çalışacak şekilde ayarlamak için şu adımları izleyin.
 1. Slayt gösterisi</a0> menüsünde kurma, Göster'i tıklatın.
 2. Tıklatın bir bilgi noktasında taranan (tam ekran).
 3. Kullanma zamanlamaları (varsa) tıklatın.
 4. Tamam ' ı tıklatın.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, PowerPoint Viewer 97 slayt gösterisi olarak görüntülemek için kullanabilirsiniz. Ancak, PowerPoint Viewer 97 PowerPoint 97'de yayımlanan bu yana yapılan animasyon ve geçiş geliştirmeleri hiçbirini desteklemiyor.

PowerPoint 2003, PowerPoint Viewer 97 ' çalıştırılmışsa ne etkilerini sununuza olacaktır görmek için Gelişmiş özellikleri kapatabilirsiniz. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Araçlar menüsünden Seçenekler ' i tıklatın.
 2. Düzen sekmesini tıklatın.
 3. Yeni özellikleri devre dışı bırak) alanında <a0>Yeni animasyon efektleri</a0> onay kutusunu seçmek için tıklatın.
PowerPoint Viewer 97 karşıdan yüklenip kurulacağı konusunda ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
126492PPT: PowerPoint Viewer (32-bit) Çevrimiçi Hizmetler'den kullanılabilir

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 825943 - Last Review: 12 Ocak 2006 Perşembe - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office PowerPoint 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbslideshow kbprb kbpending KB825943 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:825943

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com