Postupy: Změna výchozí domény používají směrování a vzdálený přístup nebo serverem IAS k ověřování uživatelů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 826158 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem při obnovení registru v případě, že nastane problém. Informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje, jak změnit výchozí doménu, která slouží k ověřování uživatelů pomocí služby Směrování a vzdálený přístup nebo pomocí služby OVĚŘOVÁNÍ v Internetu).

Většinou uživatelé přihlašovat k počítačům se systémem Microsoft Windows 2000 nebo Microsoft Windows Server 2003 pomocí telefonického připojení nebo pomocí připojení virtuální privátní sítě (VPN). Uživatelé použít uživatelské jméno, heslo a název domény při přihlášení. Počítače se systémem Windows 2000 a počítačů se systémem Windows Server 2003 spustit směrování a RAS nebo IAS nemusí být možné ověřovat uživatele, že vynecháte jeden nebo více těchto pověření. Ve výchozím nastavení Pokud uživatel zadat název domény Routing and RAS a IAS pokusu o ověření proti domény serveru patří uživatelské účty.

Další informace

Upozornění Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Výchozí domény můžete změnit úpravou klíče registru na serveru se službou Směrování a RAS nebo IAS. Použijte uvedený postup:
 1. Klepněte na tlačítko Start a potom klepněte na příkaz Spustit.
 2. Do pole Otevřít zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
 3. Vyhledejte následující klíč registru a klepněte na něj:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\RASMAN\PPP\ControlProtocols\BuiltIn
 4. V pravém podokně klepněte pravým tlačítkem myši DefaultDomain klíč registru a klepněte na příkaz změnit.
 5. V poli Údaj hodnoty zadejte RRAS nebo IAS a klepněte na tlačítko OK.
Poznámka:Ve výchozím směrování a RAS nebo IAS ověřovat místní uživatelské účty na serveru, kde spustit. Zapnout toto ověřování, postupujte následujícím způsobem, ale v kroku 5 zadejte název počítače serveru se službou Směrování a RAS nebo IAS namísto RRAS nebo IAS.

Vlastnosti

ID článku: 826158 - Poslední aktualizace: 30. října 2006 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Server
Klíčová slova: 
kbmt kbregistry kbrouting kbhowto KB826158 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:826158

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com