Data nejsou kompletně zapsána do souborů umístěných ve sdílených síťových položkách poté, co jsou těmto souborům nastaveny atributy v systému Windows 2000 Service Pack 4 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 826482 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Na Microsoft Windows 2000 Service Pack 4 (SP4) - systémem počítače, pokud použijete funkci WriteFile zápis dat do souboru, který je umístěn v síťové sdílené položce a potom nastavit atributy souboru pomocí funkce SetFileAttributes vyskytnout následující příznaky:
 • Všechna data zapsána do souboru. Velikost souboru, který je umístěn v síťové sdílené položce je menší, než bylo očekáváno.
 • Obdržíte chybovou zprávu a žádné chybové zprávy jsou zaznamenány do protokolu událostí.
 • Je-li provést Sledování sítě operace velikost souboru zkrácen stejné velikosti, která je vrácena CreateAndX požadavek v paketu Windows 2000 Server Message Block (SMB).
 • Pravděpodobně nebude možné otevřít, otočit nebo zobrazit soubor ve sdílené síťové položce pomocí programu Microsoft Office Document Imaging.

Příčina

K tomuto problému dochází v situacích, kde SMB nesprávně zpracovává více operace otevření souboru.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Tato oprava hotfix vyžaduje systém Windows 2000 SP4.

Požadavek na restartování

Máte po použití této opravy hotfix restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version      Size  File name
  -----------------------------------------------------------
  13-Nov-2003 02:04 5.0.2195.6874   408,080 Mrxsmb.sys
  13-Nov-2003 02:03 5.0.2195.6874   169,776 Rdbss.sys
  13-Nov-2003 02:20           7,502 Kb371795.cat

Jak potíže obejít

Chcete-li vyřešit problém programu Office Document Imaging, která je popsána v části "Příznaky" zakázat příležitostné zamykání. Společnost Microsoft doporučuje zakázat příležitostné zamykání v klientském počítači dochází k tomuto problému namísto na serveru. Tím není ovlivněn výkon serveru. Další informace o konfiguraci příležitostného zamykání v systému Windows získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
296264Konfigurace příležitostného zamykání v systému Windows
Chcete-li vyřešit problém souboru velikost zkrácení také popsaný v části "Příznaky", použijte funkci FlushFileBuffers před použitím funkce SetFileAttributes. Pokud tak učiníte, vynutit data zapsána do souboru.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro" v tomto článku.

Další informace

Další informace o přidělování názvů balíčkům s opravami Hotfix získáte v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
816915Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru pro systém Microsoft Windows (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 826482 - Poslední aktualizace: 9. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbbug kbfix kbwin2000presp5fix KB826482 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:826482

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com