Jak získat sadu Microsoft Office 2003 Resource Kit

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 826519 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Verzi tohoto článku, Microsoft Office XP Viz 290710.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Můžete získat sadu Microsoft Office 2003 Resource Kit počítač literatury. Můžete ji také objednat přímo od společnosti Microsoft Stiskněte klávesu nebo online na webu Microsoft Office Resource Kit. Nelze vytvořit v dokumentaci k sadě Microsoft Office 2003 Resource Kit stáhnout z webu, ale můžete stáhnout nástroje ORK.

Další informace

Je k dispozici pro sadu Microsoft Office 2003 Resource Kit zobrazení na webu společnosti Microsoft. Ačkoli můžete stáhnout některé nástroje a Nástroje sady Microsoft Office 2003 Resource Kit není k dispozici ke stažení protože Microsoft jej pravidelně aktualizuje aktuální informace.

K zobrazení sady Microsoft Office 2003 Resource Kit, navštivte následující Web společnosti Microsoft Server:
http://Office.microsoft.com/en-us/ork2003/HA101494521033.aspx
Microsoft Office 2003 Resource Kit je také k dispozici na Na webu TechNet. Jako aktualizaci Microsoft Office 2003 Resource Kit na webu TechNet nezbytné. Další informace o webu TechNet společnosti Microsoft následující Webový server:
http://www.microsoft.com/technet/
Microsoft Office 2003 Resource Kit je také k dispozici Microsoft Press. Objednat sadu Microsoft Office 2003 Resource Kit, na telefonním čísle (800) MS-PRESS v USA nebo telefonním čísle (800) + nebo až CompuServe dům (GO MSP). Další informace naleznete v následující části Web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/mspress/

Vlastnosti

ID článku: 826519 - Poslední aktualizace: 20. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Professional Edition 2003
  • Microsoft Office Standard Edition 2003
  • Microsoft Office Basic Edition 2003
Klíčová slova: 
kbinfo kbmt KB826519 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:826519

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com