Jak uzyskać pakiet Microsoft Office 2003 Resource Kit

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 826519 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Dla wersji pakietu Microsoft Office XP w tym artykule zobacz 290710.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

Uzyskaj pakiet Microsoft Office 2003 Resource Kit wszędzie tam, gdzie są sprzedawane książki komputera. Można również zamówić, bezpośrednio od firmy Microsoft Naciśnij klawisz lub w trybie online w witrynie Microsoft Office Resource Kit w sieci Web. Nie można pobrać dokumentację programu Microsoft Office 2003 Resource Kit w sieci Web, ale można pobrać narzędzia ORK.

Więcej informacji

Microsoft Office 2003 Resource Kit jest dostępna dla wyświetlanie w witrynie firmy Microsoft w sieci Web. Chociaż niektóre narzędzia można pobrać i narzędzia Microsoft Office 2003 Resource Kit nie jest dostępny do pobrania Ponieważ firma Microsoft aktualizuje on regularnie przy użyciu bieżących informacji.

Aby Wyświetlanie Microsoft Office 2003 Resource Kit, odwiedź następujące sieci Web firmy Microsoft Witryna:
http://Office.microsoft.com/en-us/ork2003/HA101494521033.aspx
Jest również dostępne w pakiecie Microsoft Office 2003 Resource Kit TechNet. Microsoft Office 2003 Resource Kit w witrynie TechNet jest aktualizowana jako niezbędne. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących bazy TechNet odwiedź następujące firmy Microsoft Witryna sieci Web:
http://www.microsoft.com/technet/
Microsoft Office 2003 Resource Kit jest również dostępna z Wydawnictwo Microsoft Press. Aby zamówić Microsoft Office 2003 Resource Kit, call (800) MS-PRESS w Stanach Zjednoczonych lub pod numerem (800) 667-1115 w Kanadzie lub zlecenia CompuServe Electronic Mall (GO MSP). Aby uzyskać więcej informacji odwiedź witrynę Witryna sieci Web firmy Microsoft:
http://www.microsoft.com/mspress/

Właściwości

Numer ID artykułu: 826519 - Ostatnia weryfikacja: 17 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office Professional Edition 2003
  • Microsoft Office Standard Edition 2003
  • Microsoft Office Basic Edition 2003
Słowa kluczowe: 
kbinfo kbmt KB826519 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:826519

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com