בעת ניסיון לערוך אובייקטים של Organization Chart 2.0 שנוצרו בגירסאות מוקדמות יותר של Office, מופיעה הודעת שגיאה

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 826835 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

מאפייני הבעיה

אם יצרת קבצים עצמאיים של Microsoft Organization Chart 2.0 (*.opx)? בגירסאות של Microsoft Office מוקדמות יותר מ- Microsoft Office 2003, לא ניתן להוסיף קבצים אלה של Organization Chart לתוך Microsoft Office PowerPoint 2003. אם תנסה לערוך אובייקט Organization Chart שנוצר בגירסה מוקדמת יותר של Office, ייתכן שתופיע הודעת השגיאה הבאה:
The Microsoft Organizational Chart server application can't be found. Contact your system administrator to install this server application (יישום שרת Microsoft Organizational Chart לא נמצא. פנה למנעל המערכת כדי להתקין יישום שרת זה).

סיבה

בעיה זו מתרחשת מאחר ש- Office 2003 כולל גירסה חדשה של Organization Chart. הגירסה החדשה של Organization Chart מוכללת בתכונת יצירת הדיאגרמות של Office 2003, ולא ככלי נפרד כמו Organization Chart 2.0. לא ניתן לערוך באמצעות הגירסה החדשה של Organization Chart אובייקטים קיימים של Organization Chart 2.0 או לייבא קבצי ?.opx עצמאיים שנוצרו בגירסאות מוקדמות יותר של Organization Chart.

דרכים לעקיפת הבעיה

כדי לפתור בעיה זו, הורד והתקן את הגירסה המוקדמת יותר של כלי השירות Organization Chart 2.0. לאחר ש- Microsoft Organization Chart 2.0 הותקן, באפשרותך להשתמש בכלי השירות כדי לייבא קבצי ?.opx עצמאיים באמצעות הפקודה הוספת אובייקט.

הקובץ הבא זמין להורדה במרכז ההורדות של Microsoft:
כווץ את התמונההרחב את התמונה
הורדה
הורד את חבילת Organization Chart 2.0 כעת.
תאריך פרסום: 10 בנובמבר 2003

לקבלת מידע נוסף על הורדת קבצי תמיכה של Microsoft, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
119591 כיצד לקבל קבצי תמיכה של Microsoft משירותים מקוונים
Microsoft סרקה קובץ זה לאיתור וירוסים. Microsoft השתמשה בתוכנת איתור הווירוסים העדכנית ביותר שהייתה זמינה בתאריך פרסום הקובץ. הקובץ מאוחסן בשרתים מאובטחים המסייעים למנוע ביצוע שינויים בלתי מורשים בקובץ.

מידע נוסף

בגירסאות מוקדמות יותר של Office, באפשרותך להוסיף תרשים ארגוני לתוך PowerPoint 2003, ולשמור תרשים ארגוני כקובץ ?.opx עצמאי. עם זאת, ב- Office 2003 לא ניתן לפתוח קבצי ?.opx שנוצרו על-ידי Organization Chart 2.0, או להוסיף קבצים כאובייקטים. לקבלת מידע נוסף אודות בעיות בתרשימים ארגוניים ב- Office 2000, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
293615 תרשימים ארגוניים מתוכניות Office 2000 נראים שונה בתוכניות Office XP (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

מאפיינים

Article ID: 826835 - Last Review: יום שני 25 פברואר 2008 - Revision: 2.4
המידע במאמר זה חל על:
  • Microsoft Office PowerPoint 2003
  • Microsoft Office Word 2003
  • Microsoft Office FrontPage 2003
  • Microsoft Office Excel 2003
מילות מפתח 
kberrmsg kbdownload kbchart kbprb kbnewfile kborgchart KB826835

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com