Popisuje, jak je globální šablona Normal.dot nalezen Office Word 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 826839 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje, jak aplikace Microsoft Word 2003 vyhledá jeho globální šablonu Normal.dot. Protože aplikace Word 2003 vyhledá šablona Normal.dot odlišně od hledá šablony v dřívějších verzích aplikace Microsoft Word, šablona Normal.dot chová odlišně od ostatních globálních šablon.

Pokud šablona Normal.dot nejsou umístěny v jedné ze složek, kde se očekává, že aplikace Word 2003 ji najít, Word 2003 prohledá složku cesty pro různé šablony (podle typu instalace) a Word 2003 používá první šablona Normal.dot, který nalezne. To je PRAVDA, pokud existuje více souborů Normal.dot v systému.

Globální šablona (Normal.dot) je klasifikována jako "uživatel" šablony a zahrnout položky, jako jsou například makra, vlastní styly a položky automatického textu lze přizpůsobit. Globální šablona (Normal.dot) není nainstalovaná šablona. Globální šablona (Normal.dot) je vytvořena při prvním použití aplikace Word.

Následující oddíly popisují pořadí hledání, který používá aplikace Word 2003 vyhledejte šablonu Normal.dot podrobněji.

Další informace

Před použitím šablony Normal.dot do souboru, vyhledá aplikace Word 2003 kombinací šablon, které se nacházejí v následujících umístěních tři složky:
 • Nainstalované šablony:
  C:\Program Files\Microsoft Office\Templates\1033
 • Uživatelské šablony cestu (výchozí složku):
  C:\Documents and Settings\<Username>aplikací\Microsoft\Šablony</Username>
 • Cesta pro šablony pracovní skupiny:
  <Not set="" by="" default=""></Not>
Poznámka: Microsoft Windows 2000 a Microsoft Windows XP podporuje sadu Office 2003. Starší verze operačního systému Microsoft Office 2003 nepodporuje.

Jak změnit cestu šablon uživatele a cesta pro šablony pracovní skupiny

Chcete-li změnit cestu uživatelské šablony a cestu umístění šablon pracovní skupiny z jejich výchozí složky do složek, které chcete použít, postupujte takto:
 1. V Nástroje nabídky, klepněte na tlačítko Možnostia klepněte Umístění souborů na kartě.
 2. Vyberte šablonu cestu, kterou chcete upravit a klepněte na tlačítko Upravit.
 3. Vyhledejte složky, které chcete použít a klepněte na tlačítko OK.

Další informace o změně cesty šablony Nápověda Microsoft Microsoft Office 2003 v Nápověda Nabídka Typ umístění šablon v Pomocníkovi Office nebo Průvodci odpověďmi a klepněte na Hledání zobrazit nápovědu.


Možnosti instalace: Spouštět z tohoto počítače a Spouštět vše z tohoto počítače

Pokud použijete Spouštět z tohoto počítače nebo Spouštět vše z tohoto počítače instalací aplikace Word 2003 vyhledá šablona Normal.dot v následujících třech místech v uvedeném pořadí:
 • Uživatelské šablony cestu (výchozí složku):
  C:\Documents and Settings\<Username>aplikací\Microsoft\Šablony</Username>
 • Aplikace Word 2003 složky programu (soubor Winword.exe umístění):
  C:\Program Files\Microsoft Office\Office11
 • Cesta pro šablony pracovní skupiny:
  <Not set="" by="" default=""></Not>
Pokud použijete Spouštět z tohoto počítače nebo Spouštět vše z tohoto počítače Možnosti instalace používá aplikace Word 2003 následující metodu šablonu Normal.dot:
 1. Ve složce uživatelských šablon aplikace Word 2003 vyhledá šablona Normal.dot.
 2. Pokud není šablona Normal.dot nalezen ve složce uživatelských šablon, Word 2003 vyhledá ve složce aplikace Word 2003.
 3. Pokud aplikace Word 2003 nenajde šablonu Normal.dot ve složce aplikace Word 2003, Word 2003 prohledá složku šablon pracovní skupiny (Pokud je zadán).
 4. Pokud aplikace Word 2003 nenalezne soubor šablony Normal.dot, Word 2003 vytvoří novou šablonu do složky určené cestou pro uživatelské šablony.
Poznámka: Aplikace Word 2003 spustitelný soubor Winword.exe, je nainstalován ve složce aplikace Word 2003. Nejprve je třeba přeinstalovat aplikaci Word 2003, chcete-li změnit umístění složky aplikace Word 2003.

Chcete-li použít šablonu dokumentu, postupujte takto:
 1. V Soubor nabídky, klepněte na tlačítko Nový.
 2. V Obecné šablony Dialogové okno, klepněte Obecné a potom na kartu Prázdný dokument. Aplikace Word 2003 vytvoří nový dokument nebo šablonu pomocí šablony Normal.dot.

Možnosti instalace: Spouštět ze sítě. a Spouštět vše ze sítě

Pokud použijete Spouštět ze sítě. nebo Spouštět vše ze sítě instalací aplikace Word 2003 vyhledá šablona Normal.dot v následujících třech místech v uvedeném pořadí:
 • Složka aplikace Word 2003 (Winword.exe umístění):
  Jednotka: \Server_Folder\PFiles\MSOffice\Office11
 • Uživatelské šablony cestu (výchozí složku):
  C:\Documents and Settings\<Username>aplikací\Microsoft\Šablony</Username>
 • Cesta pro šablony pracovní skupiny
  <Not set="" by="" default=""></Not>
Pokud použijete Spouštět ze sítě. nebo Spouštět vše ze sítě Možnosti instalace aplikace Word 2003 takto šablonu Normal.dot:
 1. Ve složce aplikace Word 2003 Word 2003 vyhledá složky Normal.dot.
 2. Pokud není šablona Normal.dot nalezen ve složce aplikace Word 2003, Word 2003 vyhledá ve složce uživatelských šablon.
 3. Pokud aplikace Word 2003 ve složce uživatelských šablon najít šablonu Normal.dot, vyhledá aplikace Word 2003 (Pokud je zadán) složky šablony pracovní skupiny.
 4. Pokud aplikace Word 2003 stále nenajde šablonu Normal.dot, Word 2003 vytvoří novou šablonu do složky určené cestou pro uživatelské šablony.
Poznámka: Aplikace Word 2003 spustitelný soubor Winword.exe, je umístěn na serveru ve složce aplikace Word 2003. Chcete-li změnit umístění složky aplikace Word 2003, musí správce sítě přeinstalovat aplikace Word 2003 na síťový server.

Chcete-li použít šablonu dokumentu, postupujte takto:
 1. V nabídce soubor klepněte na příkaz Nový.
 2. Od Obecné šablony Dialogové okno, klepněte Obecné a potom na kartu Prázdný dokument. Aplikace Word 2003 vytvoří nový dokument nebo šablonu pomocí šablony Normal.dot.

Odkazy

Další informace o nasazení a přizpůsobení sady Office 2003 v prostředí sítě naleznete v sadě Microsoft Office 2003 Resource Kit. Microsoft Office 2003 Resource Kitnaleznete na následující adresu webu společnosti Microsoft:http://Office.microsoft.com/en-US/Office-2003-Resource-Kit/Office-2003-Editions-Resource-Kit-Documentation-HA001140299.aspx

Vlastnosti

ID článku: 826839 - Poslední aktualizace: 26. dubna 2012 - Revize: 5.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Word 2003
Klíčová slova: 
kbtemplate kbhowtomaster kbhowto kbmt KB826839 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:826839

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com