Bağlantılı Excel çalışma kitaplarında güncelleştirme hakkında Başlangıç iletisi denetleme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 826921 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu adım adım makalede nasıl denetleneceğini açıklar. Microsoft Office Excel çalışma kitaplarında bağlantılı güncelleştirme hakkında Başlangıç iletisi.

Diğer hücrelerle bağlantılarını içeren bir çalışma kitabını açtığınızda çalışma kitapları, aşağıdaki iletiyi alabilirsiniz:
Bu çalışma kitabını başka veri kaynaklarına bağlantılar içerir. Excel Bağlantıları güncelleştirirseniz, en güncel verileri almaya çalışır. Bağlantıları güncelleştirmezseniz Excel kullanır. önceki bilgileri.
Ya da tıklatabilirsiniz Güncelleştirme veya Güncelleştirme.

Varsayılan olarak, Excel bu görüntüler ileti. Görünürse ve Excel bağlantıları güncelleştirir kontrol edebilirsiniz el ile veya otomatik. Bu değişiklikleri yapmak için aşağıdaki yöntemleri kullanın.

Notlar

Hareketsiz görüntüler seçtiğiniz seçenekler ne olursa olsun, Excel bir çalışma kitabını geçerli olmayan bağlantılar veya bağlantıları içeriyorsa, ileti Kırık.

Microsoft Excel 2002 veya Microsoft Office Excel 2003 çalışma kitabındaki bağlantıları hakkında bilgi almak için tıklatın Bağlantılar üzerinde Düzenle menü.

Microsoft Office Excel 2007/2010'de bir çalışma kitabındaki bağlantıları hakkında bilgi bulmak için tıklatınBağlantıları Düzenle içinde Bağlantıları Grup üzerinde Veri sekmesini tıklatın.

Ayrıca, yalnızca çalışma kitabını içeren aşağıdaki seçenekler geçerlidir temel veri kapalı. Temel verileri içeren çalışma kitabı açıksa bağlantıları içeren çalışma kitabını açtığınızda, bağlantıları güncelleştirilir.

Otomatik güncelleştirme ve ileti yok

İletiyi bastırmak ve bağlantıları otomatik olarak güncelleştirmek için bir çalışma kitabını Excel 2002'de veya Excel 2003'te açtığınızda, aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Üzerinde Araçlar menüsünde'ı tıklatınSeçeneklerve sonra tıklatın Düzenle sekmesini tıklatın.
 2. Temizlemek için tıklatın Otomatik olarak güncelleştirmek için sor bağlantılar onay kutusunu tıklatıp işaretini değiştirin.
İletiyi bastırmak ve bağlantıları otomatik olarak güncelleştirmek için bir çalışma kitabını Excel 2007'de açtığınızda, aşağıdaki adımları izleyin:
 1. ' I tıklatın Microsoft Office düğmesive sonra tıklatın Excel Seçenekleri.
 2. ' I tıklatın Gelişmiş.
 3. Altında Genel, temizlemek için tıklatın Otomatik olarak güncelleştirmek için sor bağlantılar onay kutusunu tıklatıp işaretini değiştirin.
Notlar

Zaman Otomatik bağlantıları güncelleştirmek için sor onay kutusu temizlenmişse, bağlantılar otomatik olarak güncelleştirilir. Ayrıca, bir ileti görüntülenir.

Bu seçenek yalnızca geçerli kullanıcı için geçerlidir ve etkiler her Geçerli kullanıcının açılan çalışma kitabını. Diğer kullanıcıların aynı çalışma kitaplarının değildir Etkilenen.

El ile güncelleştirme ve ileti yok

Bu çalışma kitabı yapmamayı diğer kişilerle paylaşıyorsanız güncelleştirilmiş bağlantıları kaynaklarına erişebilir, güncelleştirmeyi kapatmak ve güncelleştirme istemi. İletiyi bastırmak ve bağlantıları (not bırakmak için güncelleştirilmiş) bunları güncelleştirmek seçinceye kadar şu adımları izleyin:
 1. Üzerinde Düzenle menüsünde'ı tıklatınBağlantılar.

  Not Excel 2007/2010'da,'ı tıklatın.Bağlantıları Düzenle içinde Bağlantıları Grup üzerinde Veri sekmesini tıklatın.
 2. ' I tıklatın Başlatma uyarısını.
 3. ' I tıklatın Uyarıyı görüntüleme ve güncelleştirme otomatik bağlantıları seçeneği.
Uyarı Bağlantıları güncelleştirmemeyi ve değil almak için seçin ileti, çalışma kitabı kullanıcıları verilerin güncel olduğunu bilmez. Bu Seçim çalışma kitabının tüm kullanıcılarını etkiler. Ancak, bu seçenek, yalnızca geçerlidir belirli çalışma kitabı.

Bağlantıları el ile güncelleştirmek için aşağıdaki adımları adımları:
 1. Üzerinde Düzenle menüsünde'ı tıklatınBağlantılar.

  Not Excel 2007/2010'da,'ı tıklatın.Bağlantıları Düzenle içinde Bağlantıları Grup üzerinde Veri sekmesini tıklatın.
 2. ' I tıklatın Değerleri Güncelleştir.
 3. ' I tıklatın Kapat.

Uyarıyı görüntüleme ve bağlantıları güncelleştir.

Seçeneği seçerseniz Uyarıyı görüntüleme ve bağlantıları güncelleştir bir çalışma kitabını bu seçim tüm kullanıcıları etkiler. çalışma kitabı. Ancak, bu seçenek yalnızca bu çalışma kitabı için geçerlidir. Yoksa kişi kim çalışma kitabında yok açar Otomatik bağlantıları güncelleştirmek için sor onay ileti kutusu, seçili görüntülenir. Seçenekler sayfasında kullanıcıları çalışma kitabı ayarı geçersiz kılar.

Kullanıcıların bağlantıları görüntülemek seçin

Seçeneği seçerseniz Uyarıyı görüntüleme ve bağlantıları güncelleştir bir çalışma kitabını, bu seçeneği göz ardı edilir. Yoksa kişi kim çalışma kitabında yok açar Otomatik bağlantıları güncelleştirmek için sor onay ileti kutusu, seçili görüntülenir. Aksi halde, bağlantılar güncelleştirilir otomatik olarak.

Referanslar

Dış bağlantıları güncelleştirme hakkında daha fazla bilgi için Excel, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
327006 En son, Excel'in önceki bir sürümünde kaydedilmiş bir dosyayı açtığınızda dış bağlantıları güncelleştirebilir

Özellikler

Makale numarası: 826921 - Last Review: 8 Mayıs 2013 Çarşamba - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
 • Microsoft Office Excel 2003
 • Microsoft Office Excel 2007
 • Microsoft Excel 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbexpertisebeginner kbhowto kbmt KB826921 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 826921

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com