Při pokusu nainstalovat systém Windows Server 2003 Administration Tools Pack (AdminPak.msi) před instalací nástroje pro správu systému Exchange se zobrazí chybová zpráva "Systému Windows Server 2003 lze nainstalovat pouze"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 826966 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o instalaci aktualizace Windows Server 2003 Administration Tools Pack (AdminPak.msi), zobrazí se následující chybová zpráva:
Nástroje pro správu systému Windows Server 2003 lze nainstalovat pouze na operační systém Windows XP Professional s opravou QFE Q329357, použity, nebo v systému Windows XP Professional Service Pack 1 nebo novější nebo na počítačích s operačními systémy Windows Server 2003.
K tomuto problému dochází při pokusu nainstalovat soubor AdminPak.msi v počítači se systémem Windows 2000 Server Service Pack 3 (SP3) pro dosažení souladu s předpokladem pro instalaci nástroje pro správu systému Exchange Server v počítači.

Příčina

Soubor AdminPak.msi není požadovaná služba pro systém Windows 2000 Server SP3. Při instalaci nástrojů pro správu systému Exchange, není nutné před instalací nástroje pro správu systému Exchange Server v počítači nainstalovat v počítači se systémem Windows 2000 Server SP3 souboru AdminPak.msi.

Na Nainstalujte nástroje systému Exchange Management pouze v části nástroje pro zavedení Exchange Server obsahuje chybu dokumentace. Jej chybně uvádí, že soubor AdminPak.msi je jedna z požadovaných služeb, které je třeba nainstalovat na Windows 2000 Server Service Pack 3 (SP3)-počítače se systémem v počítači, abyste mohli nainstalovat nástroje pro správu systému Exchange. Po spuštění nástroje pro zavedení Exchange Server a klepněte na tlačítko Nainstalujte nástroje systému Exchange Management pouze, následující je popsána v kroku 3 kroky, které jsou uvedeny v Nainstalujte nástroje pro správu systému Exchange oddíl:
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Verze systému WindowsPožadované služby
Systém Windows 2000 Server SP3
 • Součást Internetová informační služba Snap-In
 • Nástroje pro správu serveru systému Windows Server 2003 Service Pack (AdminPak.msi)
 • Součást služby SMTP
 • Součást služby NNTP

Řešení

Neinstalujte AdminPak.msi na počítači se systémem Windows 2000 Server SP3, před instalací nástroje pro správu systému Exchange Server v počítači.

Je správné dokumentace vztahující se k systému Windows Server 2000 SP3 v tabulce v kroku 3 v části Nainstalujte nástroje pro správu systému Exchange v Exchange Server nástroje pro nasazení:
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Verze systému WindowsPožadované služby
Systém Windows 2000 Server SP3
 • Součást Internetová informační služba snap-in
 • Součást služby SMTP
 • Součást služby NNTP
Poznámka: Přestože AdminPak.msi není požadovaná služba pro instalaci nástroje pro správu systému Exchange v počítači se systémem Windows 2000 Server SP3, AdminPak.msi pro systém Windows 2000 je vyžadována služba pro instalaci nástroje pro správu systému Exchange v počítači se systémem Windows 2000 Professional s aktualizací SP3. Modul snap-in služby IIS konzola Microsoft Management Console je také vyžadován.

Další informace

Nástroje pro zavedení Exchange Server poskytují doporučené kroky, diagnostické nástroje a nastavení odkazů k úspěšnému zavedení a instalace Exchange Server 2003. Spuštění nástrojů pro nasazení Exchange Server, proveďte jednu z následujících:
 • Poklepejte Soubor Setup.exe soubor, který je umístěn v kořenové složce disku CD-ROM Exchange Server 2003 a klepněte na položku Nástroje pro nasazení serveru Exchange.
 • Poklepejte Exdeploy.hta soubor, který je umístěn ve složce Support\ExDeploy na disku CD-ROM Exchange Server 2003.
 • Stáhněte nejnovější verzi nástrojů pro nasazení Exchange Server z webu nástroje pro Exchange Server 2003 a aktualizací. Chcete-li tak učinit, navštivte následující Web společnosti Microsoft:
  http://technet.microsoft.com/en-us/Exchange/bb288482.aspx

Vlastnosti

ID článku: 826966 - Poslední aktualizace: 20. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbfix kbbug kbmt KB826966 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:826966

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com