Nová funkce je k dispozici pro Cipher.exe v systému Windows 2000 a Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 827014 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Vydání verze systému Microsoft Windows XP a Microsoft Windows 2000 obsahují Cipher.exe Nástroj příkazového řádku. Cipher.exe lze použít ke správě dat (ENCRYPTING File System), ale nelze ji zálohovat certifikáty EFS a klíčů registru.

Řešení

na systém Windows XP

Informace o aktualizaci Service Pack

Tato funkce je k dispozici v nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o aktualizaci

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou funkci, která mění výchozí chování produktů. Tato funkce je však určena pouze ke změně chování popsaného v tomto článku. Tuto funkci použijte pouze u konkrétních systémů, které ji potřebují. Tato funkce může být dále testována. Pokud není použití této funkce ve vašem případě naprosto nezbytné, doporučujeme vám, abyste počkali na další aktualizaci softwaru, která bude tuto funkci obsahovat.

Pokud je tato funkce k dispozici ke stažení, na začátku tohoto článku znalostní báze Knowledge Base naleznete oddíl Hotfix download available (Oprava hotfix ke stažení). Pokud zde tento oddíl není uveden, požádejte o poskytnutí této funkce středisko technické podpory a péče o zákazníky společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Další dotazy a žádosti o podporu, které se netýkají této konkrétní funkce, podléhají běžným sazbám za poskytnutí podpory. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které funkce je k dispozici. Pokud seznam neobsahuje váš jazyk, znamená to, že daná funkce v tomto jazyku není k dispozici.
Požadavky
Neexistují žádné požadavky.
Požadavek na restartování
Po použití této aktualizace není třeba počítač restartovat.
Informace o nahrazení aktualizace
Tato aktualizace nenahrazuje žádné jiné aktualizace.
INFORMACE O SOUBORECH
Anglická verze této aktualizace má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version  Size   File name
  ----------------------------------------------------------------------
  02-Sep-2003 13:21 5.3.18.6 392,800 Windowsxp-kb827014-x86-enu.exe 
  02-Sep-2003 13:23 5.3.18.6 592,480 Windowsxp-kb827014-ia64-enu.exe 

WINDOWS 2000

Informace o aktualizaci

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.
Požadavky
Neexistují žádné požadavky.
Požadavek na restartování
Po použití této aktualizace není třeba počítač restartovat.
Informace o nahrazení aktualizace
Tato aktualizace nenahrazuje žádné jiné aktualizace.
INFORMACE O SOUBORECH
Anglická verze této aktualizace má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
   Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  04-Sep-2003 15:28 5.0.2195.6816   40,208 Cipher.exe    
  01-Sep-2003 23:23 5.0.2195.6815   514,416 Ntfs.sys
  04-Sep-2003 15:06 5.0.2195.6801  5,232,128 Sp3res.dll    
 

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

na systém Windows XP

Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Další informace

Microsoft Windows Server 2003 verze Cipher.exe umožňuje správce použít přepínač /x zálohování certifikátu EFS a jeho přidružené klíče do souboru. Tato funkce je nyní k dispozici pro systém Windows XP a Windows 2000.

Vlastnosti

ID článku: 827014 - Poslední aktualizace: 26. října 2006 - Revize: 5.9
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Server
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbwinxpsp2fix kbsecurity kbmisctools kbqfe kbfix kbbug kbwinxppresp2fix kbwin2000presp5fix KB827014 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:827014

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com