Při přejmenování uživatele neúspěšné operace přesměrování složky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 827059 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití funkce přesměrování složky v systému Microsoft Windows XP a používáte uživatelské jméno jako součást názvu sdílené položky (například "\\Server\%uživatelské jméno%$ \Documents"pro složku Dokumenty) a poté přejmenovat uživatele, přesměrování složky není úspěšná.

Příčina

K tomuto problému dochází v případě, že nová cesta není použita procesem přesměrování složky, protože bylo změněno uživatelské jméno (používá se jako součást názvu sdílené položky). V tomto scénáři modulu Přesměrování složky považovány sdílet složky a pokusu o přejmenování sdílené položky. Protože však sdílenou složku nelze přejmenovat, operace je úspěšná.

Řešení

Informace o aktualizaci Service pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není přísně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musí být v počítači nainstalována aktualizace Windows XP Service Pack 1 (SP1).

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix, je nutné restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, je převeden na místní čas. Pomocí vyhledat rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete Časové pásmo Karta v nástroji datum a čas v okně Ovládací panely.
Systém Windows XP
Date     Time  Version     Size  File name 
------------------------------------------------------- 
23-Sep-2003 18:25 5.1.2600.1275  68,096 Fdeploy.dll
Systém Windows XP 64-Bit Edition, verze 2002
Date     Time  Version    Size   File name   Platform 
------------------------------------------------------------------ 
23-Sep-2003 15:41 5.1.2600.1275 203,264 Fdeploy.dll  IA-64 
22-Sep-2003 22:11 5.1.2600.1275  68,096 Wfdeploy.dll x86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Další informace

Další informace o přesměrování složky klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
232692Funkce přesměrování složky v systému Windows
Přesměrování složky lze provést pomocí Zásady skupiny. Další informace o použití Zásady skupiny klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
307882Použití editoru Zásady skupiny ke správě zásad místního počítače v systému Windows XP

Vlastnosti

ID článku: 827059 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 7.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug kbmt KB827059 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:827059

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com