Nelze se přihlásit k serveru se systémem Windows 2000 prostřednictvím připojení RPC

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 827087 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o přihlášení k serveru se systémem Microsoft Windows 2000 prostřednictvím připojení vzdálené procedury volání (RPC) může zobrazit následující chybová zpráva:
Přístup byl odepřen

Příčina

K tomuto problému dochází při pokusu o vytvoření připojení RPC přes pojmenované kanály a koncové body pojmenovaného kanálu jsou dynamické. Při Windows 2000 vyhledá dynamické koncový bod, Windows 2000 vyhledá další dynamické koncové body ve stejném procesu a je opakovaně používá. Windows 2000 však nekontroluje naleznete, pokud odpovídá popisovač zabezpečení pro koncový bod znovu používané popisovače zabezpečení původní koncového bodu. Pokud se neshodují, nemůžete se přihlásit k serveru prostřednictvím připojení RPC.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro" v tomto článku.

Vlastnosti

ID článku: 827087 - Poslední aktualizace: 6. února 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
  • Microsoft Windows 2000 Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbwinservnetwork kbnetwork kbrpc kbnofix kbbug KB827087 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:827087

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com