PowerPoint Viewer PowerPoint 2003'ün yeni özelliklerini

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 827110 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, Microsoft Office PowerPoint Viewer'ın yeni özellikleri açıklar. PowerPoint Viewer, Microsoft Office PowerPoint 2003 bulunur.

Daha fazla bilgi

Microsoft Office PowerPoint Viewer, Microsoft PowerPoint yüklü olmayan bilgisayarlarda sunu çalıştırmak için kullanılan bir programdır. Varsayılan olarak, Office PowerPoint Viewer, aynı disk veya CD özelliği için paketi kullanarak, paketlenen bir veya daha çok sunuyu içeren ağ konumuna eklenir.

PowerPoint Viewer, PowerPoint grafik, animasyon ve ortam desteği de dahil olmak üzere yüksek doğruluk çıktı ile geliştirilmiştir. Yükleme için yeni görüntüleyici gerekmez. Varsayılan olarak, sunu dosyalarınız yeni paketi ile birlikte, CD için hazırlanmıştır özelliği, görüntüleyiciyi eklemek. Ayrıca, Görüntüleyici, görüntüleme ve yazdırmayı da destekler. Güncelleştirilen Viewer, Microsoft Windows 98 Second Edition veya sonraki sürümlerde çalışır.

Parola korumalı açma veya değiştirme için olan sunular PowerPoint Viewer ile açılabilir. Ile CD için Paketle özelliği, paketi herhangi bir parola korumalı dosya veya tüm paketli sunular için yeni bir parola ayarlayabilirsiniz. PowerPoint Görüntüleyicisi parola korumalı dosyayı açarsanız, bu bir parola ister.

Varsayılan olarak, PowerPoint Viewer, Microsoft Office 2003 yüklemenizi kullanmak için CD'YI özellik paketi ile birlikte yüklenir. PowerPoint Viewer dosyası ayrıca Microsoft Office Online Web sitesinden yüklenebilir.

Microsoft Office PowerPoint 2003 Görüntüleyicisi'ni elde etmek için Yükle ' yi tıklatın:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the PowerPoint 2003 Viewer package now.

Özellikler

Makale numarası: 827110 - Last Review: 27 Temmuz 2006 Perşembe - Gözden geçirme: 1.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office PowerPoint 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsetup kbview kbinfo KB827110 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:827110

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com