Náhradní pár znaků zobrazují jako čtverečky v ListView ovládací prvky v aplikaci Visio 2007 nebo Visio 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 827237 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o použití náhradního dvojice znaků v ovládacím prvku ListView v aplikaci Microsoft Office Visio 2007 nebo Microsoft Office Visio 2003 znaky nejsou správně zobrazeny. Tyto znaky zobrazují jako Čtvereček obdélníky.

Například při vkládání náhradního dvojice znaků Popisek pole v Definovat vlastní vlastnosti Dialogové okno obrazce ve výkresu (klepněte pravým tlačítkem myši na obrazec, klepněte na tlačítko Vlastnostia potom klepněte na tlačítko Definovat), náhradní pár znaků jsou zobrazeny jako Čtvereček polí v Popisek sloupec Vlastnosti pole.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože ovládací prvek ListView v aplikaci Visio nepodporuje aktuálně náhradního dvojice znaků.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, nepoužívejte náhradního dvojice znaků v ListView ovládací prvky v aplikaci Visio.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Náhradní pár je pár 16bitových hodnot kódů Unicode, které představují jeden znak. První náhradníka (vysoká) je hodnota 16bitového kódu v rozsahu U + D800 až U + DBFF. Druhý náhradní (nízké) je hodnota 16bitového kódu v rozsahu U + DC00 až U + DFFF. Náhradní dvojice rozšíření znakové sady mimo znak Unicode. Pomocí dvojice náhradníky Unicode může podporovat více než 1 000 znaků. Další informace o náhradních párech navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms776414.aspx
Další informace o aplikaci Visio naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/Office/Visio/

Vlastnosti

ID článku: 827237 - Poslední aktualizace: 20. května 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Visio Professional 2007
  • Microsoft Office Visio Standard 2007
  • Microsoft Office Visio Professional 2003
Klíčová slova: 
kbpending kbbug kbmt KB827237 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 827237

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com