Znaki dwuskładnikowe pary wyglądają jak kwadraty w kontroli ListView w programie Visio 2007 lub w programie Visio 2003

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 827237 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas próby użycia zastępcze pary znaków w formancie ListView w programie Microsoft Office Visio 2007 lub Microsoft Office Visio 2003, znaki nie są wyświetlane poprawnie. Znaki mają postać prostokątów kwadratowych.

Na przykład podczas wklejania zastępcze pary znaków Etykieta polu Do definiowania właściwości niestandardowych okno dialogowe dla kształtu na rysunku (kliknij prawym przyciskiem myszy kształt, kliknij przycisk Właściwości, a następnie kliknij przycisk Definiowanie), znaki pary zastępcze są wyświetlane jako kwadratowe pola w Etykieta Kolumna Właściwości pole.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ formant ListView w programie Visio nie obsługuje obecnie zastępcze pary znaków.

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, nie należy używać znaków pary zastępcze ListView formantów w programie Visio.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych na początku tego artykułu.

Więcej informacji

Para zastępcza jest para wartości 16-bitowego kodu Unicode, które reprezentują pojedynczy znak. Pierwszy zastępcze (wysoka) jest wartością 16-bitowy kod w zakresie U + D800 do U + DBFF. Drugi zastępcze (niska) jest wartością 16-bitowy kod w zakresie U + DC00 do U + DFFF. Pary części znaku dwuskładnikowego rozszerza znak zestaw poza znak Unicode. Za pomocą pary części znaku dwuskładnikowego, Unicode może obsługiwać znaki ponad milion. Aby uzyskać więcej informacji na temat pary części znaku dwuskładnikowego odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms776414.aspx
Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Visio odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://www.microsoft.com/Office/Visio/

Właściwości

Numer ID artykułu: 827237 - Ostatnia weryfikacja: 20 maja 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office Visio Professional 2007
  • Microsoft Office Visio Standard 2007
  • Microsoft Office Visio Professional 2003
Słowa kluczowe: 
kbpending kbbug kbmt KB827237 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 827237

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com