Náhradné pár znaky sa zobrazujú ako štvorcových polí v ListView kontroly v programe Visio 2007 alebo v programe Visio 2003

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 827237 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Pri pokuse použiť náhradné pár znakov v ListView ovládací prvok Microsoft Office Visio 2007 alebo Microsoft Office Visio 2003, znaky sa nezobrazujú správne. Znaky sa zobrazujú ako obdĺžniky námestie.

Napríklad prilepenia náhradné pár znakov Štítok pole vo Definovať vlastností dialógové okno pre tvar v kresbe (kliknite pravým tlačidlom myši na tvar, kliknite na tlačidlo Vlastnosti, a potom kliknite na tlačidlo Definovať), náhradné pár znaky sa zobrazujú ako námestie okná Štítok stĺpec Vlastnosti box.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože ovládací prvok ListView v programe Visio nepodporuje aktuálne náhradné pár znakov.

Ako problém obísť

Ak chcete obísť tento problém, nepoužívajte náhradné pár znakov v ListView kontroly v programe Visio.

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené na začiatku tohto článku.

Ďalšie informácie

Náhradné pár je pár 16-bit Unicode kód hodnoty, ktoré zastupoval jeden znak. Prvý (vysoká) náhradné je 16-bitový kód hodnoty v rozsahu U + D800 U + DBFF. Druhý (nízke) náhradné je 16-bitový kód hodnoty v rozsahu U + DC00 U + DFFF. Náhradné párov rozšíriť znakov za znak Unicode. Pomocou náhradné páry, Unicode môže podporovať viac ako jeden milión znakov. Pre viac informácií o Náhradná párov, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://msdn2.Microsoft.com/en-us/library/ms776414.aspx
Ďalšie informácie o programe Visio, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/Office/Visio/

Vlastnosti

ID článku: 827237 - Posledná kontrola: 20. mája 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Office Visio Professional 2007
  • Microsoft Office Visio Standard 2007
  • Microsoft Office Visio Professional 2003
Kľúčové slová: 
kbpending kbbug kbmt KB827237 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 827237

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com