Kare şeklinde kutular olarak ListView denetimlerinin Visio 2007 veya Visio 2003 yedek çifti karakterler görünüyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 827237 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office Visio 2007 veya Microsoft Office Visio 2003'te bir ListView denetimi de yedek çifti karakterleri kullanmaya çalıştığınızda, karakterlerin düzgün görüntülenmeyebilir. Karakterler kare dikdörtgen görünür.

Örneğin, karakter yedek çifti yapıştırdığınızda Etiket kutusu Özel özellikler tanımlayın çiziminizdeki bir şekil için iletişim kutusunu (Şekli sağ tıklatın, tıklatın Özelliklerve sonra tıklatın Tanımla), yedek çifti karakterleri köşeli kutusu olarak görüntülenir Etiket sütunu Özellikler kutu.

Neden

Visio ListView'da şu anda yedek çifti karakter desteklemediğinden bu sorun oluşur.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için yedek çifti karakteri ListView denetimlerinin Visio kullanmayın.

Durum

Microsoft bu sorunun, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Bir yedek çifti, tek bir karakteri temsil eden 16-bit Unicode kod değeri çiftidir. İlk (üst) yedek bir aralıktaki U + D800 U + DBFF için 16 bit kod değerdir. İkinci (alt) yedek bir aralıktaki U + DC00 U + DFFF için 16 bit kod değerdir. Unicode karakter kümesi karakter yedek çifti genişletir. Temsilciler çiftlerini kullanarak Unicode karakterler üzerinde bir milyon destekleyebilir. Temsilci çiftleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms776414.aspx
Visio hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/Office/Visio/

Özellikler

Makale numarası: 827237 - Last Review: 20 Mayıs 2013 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Visio Professional 2007
  • Microsoft Office Visio Standard 2007
  • Microsoft Office Visio Professional 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbpending kbbug kbmt KB827237 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 827237

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com