Aktualizace softwaru zabraňující zpracování zpráv XML obsahujících nastavení DTD pro sadu nástrojů SOAP Toolkit (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 827257 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje aktualizaci softwaru, který umožňuje XML webové služby, které jsou integrovány pomocí SOAP Toolkit odmítnout zpracování zpráv XML obsahujících definice typ dokumentu (DTD).

Řešení

Stažení aktualizace softwaru způsobí XML webové služby, které jsou integrovány pomocí SOAP Toolkit odmítnout zpracování zpráv XML obsahujících definice typ dokumentu (DTD). Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the SOAPSDK3.0-KB827257-X86.exe package now.Datum vydání: 11. prosince 2003

Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů. SOAPSDK3.0-KB827257-X86.exe

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro" v tomto článku.

Další informace

Definice typu dokumentu (DTD) můžete psát poznámky pravidla, které popisují strukturu dokumentů XML a můžete použít k ověření strukturu těchto dokumentů. Při XML 1.0 byla původně zadána, syntaxe DTD (který není založen XML) byla zděděna především z dřívější kódové jazyky, například SGML a HTML.

Dobře DTD nepodporují obory názvů XML. Proces, podle kterého jsou DTD analyzovat nevynucuje respektování oboru názvů. Jako alternativu k DTD můžete popsat XML dokumentu strukturu pomocí jazyka schéma webu Consortium (W3C). Tento jazyk nabízí stejné výhody jako DTD, ale také řeší některé omezení DTD. DTD jsou užitečné především při práci s starších aplikací XML, které vyžadují DTD a schémata XML nepodporují.

V některých případech můžete odmítnout zprávy XML obsahovat DTD. Například specifikace SOAP 1.1 uvedeno, že zprávy SOAP nesmí obsahovat DTD. SOAP procesoru proto může odmítnout libovolné zprávy SOAP, která obsahuje DTD. Tato aktualizace způsobí XML webové služby, které jsou integrovány pomocí SOAP Toolkit odmítnout zpracování zpráv XML obsahujících definice typ dokumentu (DTD).

Odkazy

Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Další informace o specifikace SOAP na webu webu Consortium (W3C):
http://www.w3.org/TR/SOAP/

Vlastnosti

ID článku: 827257 - Poslední aktualizace: 4. srpna 2004 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SOAP Toolkit 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbdownload kbfix kbbug KB827257 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:827257
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com