SOAP Araç Kiti için DTD'ler içeren XML iletilerinin işlenmesini engelleyen yazılım güncelleştirmesi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 827257 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede XML Web izin veren bir yazılım güncelleştirmesi anlatılmaktadır SOAP araç seti, belge türü tanımları (DTD) içeren XML iletilerinin işlenmesini reddetmeye kullanılarak oluşturulan bir hizmet.

Çözüm

Neden XML Web Hizmetleri, yazılım güncelleştirmesini karşıdan yükleme yerleşik SOAP araç seti, belge türü tanımları (DTD) içeren XML iletilerinin işlenmesini reddetmeye kullanarak. Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the SOAPSDK3.0-KB827257-X86.exe package now.Yayın Tarihi: 11 Aralık 2003

Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır. SOAPSDK3.0-KB827257-X86.exe

Durum

Microsoft bu sorunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Belge türü tanımları (DTD) ile XML belgelerinin yapısını açıklayan ve bu belgelerin yapısını doğrulamak için kullanabileceğiniz biçimlendirme kuralları yazabilirsiniz. DTD sözdizimi (XML) tabanlı değildir), XML 1.0 özgün olarak belirttiğiniz zaman SGML) ve HTML gibi daha önceki Biçimleme dilleri esas alınan devralınmıştır.

DTD de XML ad alanları desteklemez. Işlem, DTD ayrıştırıldı adherence bir ad boşluğu zorlamaz. DTD'ler bir alternatif olarak, XML açıklayabilirsiniz yapısı, World Wide Web Konsorsiyumu (W3C) XML şeması dil kullanarak belge. Bu dil, DTD olarak aynı yararı sağlar, ancak DTD'ler gerektirir ve XML şemaları desteği olmayan eski XML uygulamaları ile çalışırken bazı sınırlamaları DTD'ler DTD'ler çoğunlukla yararlıdır açığını da giderir.

Bazı durumlarda, DTD'ler içeren XML iletilerinin reddetmek isteyebilirsiniz. Örneğin, bir SOAP iletisindeki DTD içermemelidir SOAP 1.1 belirtimini belirtir. Bu nedenle, bir SOAP işlemci DTD içeren herhangi bir SOAP iletisindeki reddedebilir. Bu güncelleştirme neden olur, XML Web Hizmetleri SOAP araç seti, belge türü tanımları (DTD) içeren XML iletilerinin işlenmesini reddetmeye kullanılarak oluşturulan.

Referanslar

Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
SOAP belirtimleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki World Wide Web Konsorsiyumu (W3C) Web sitesini ziyaret edin:
http://www.w3.org/TR/SOAP/

Özellikler

Makale numarası: 827257 - Last Review: 4 Ağustos 2004 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SOAP Toolkit 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbdownload kbfix kbbug KB827257 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:827257
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com