Při příjmu a odesílání e-mailových zpráv pomocí e-mailového účtu POP3 se zobrazí některá z následujících chybových zpráv: 0x8004210A, 0x800CCC0B nebo 0x8004210B

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 827349 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Popis potíží

Pokud se v aplikaci Microsoft Outlook 2002 pokusíte odesílat a přijímat e-mailové zprávy pomocí e-mailového účtu POP3 (Post Office Protocol 3), zobrazí se některá z následujících chybových zpráv:

Zpráva 1
Úkol „název serveru – odesílání a přijímání“ ohlásil chybu (0x8004210A): „Časový limit operace vypršel při čekání na odezvu z přijímacího serveru (POP). Pokud tento problém přetrvává, obraťte se na správce serveru nebo poskytovatele internetových služeb.


Zpráva 2
Úkol machine.domain.xom – odesílání a přijímání ohlásil chybu (0x800CCC0B): Neznámá chyba 0x800CCC0B


Zpráva 3
Úkol název serveru – odesílání a přijímání ohlásil chybu (0x8004210A): „Časový limit operace vypršel při čekání na odezvu z odesílajícího serveru (SMTP). Pokud tento problém přetrvává, obraťte se na správce serveru nebo poskytovatele internetových služeb.


Zpráva 4
Úkol – odesílání ohlásil chybu (0x8004210B): Časový limit operace vypršel při čekání na odezvu z odesílajícího serveru (SMTP). Pokud tento problém přetrvává, obraťte se na správce serveru nebo poskytovatele internetových služeb.


Zpráva 5
Úkol Odesílání a přijímání ohlásil chybu (0x800CCC0B): Neznámá chyba 0x800CCC0B


Zpráva 6
Úkol – odesílání ohlásil chybu (0x8004210B): Časový limit operace vypršel při čekání na odezvu z odesílajícího serveru (SMTP). Pokud tento problém přetrvává, obraťte se na správce serveru nebo poskytovatele internetových služeb.
Poznámka: Před zobrazením těchto chybových zpráv se může zobrazit dialogové okno Upozornění zabezpečení v Internetu.

Řešení

Při řešení těchto potíží postupujte takto:
 1. Nainstalujte balíček opravy hotfix, který je popsán v následujícím článku.

  Jak získat opravu hotfix

  Tento problém opravuje balíček opravy hotfix aplikace Outlook 2002 následující po aktualizaci Service Pack 2 a vydaná 5. září 2003. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  827149
  827149 Dostupnost balíčku opravy Hotfix pro aktualizace aplikace Outlook 2002 následující po aktualizaci Service Pack 2: 5. září 2003
 2. Povolte tuto opravu hotfix. Chcete-li, abychom opravu hotfix povolili za vás, přejděte k části Automatická oprava. Chcete-li opravu hotfix povolit sami, přejděte k části Manuální oprava.

Automatická oprava

Chcete-li opravu hotfix povolit automaticky, klikněte na tlačítko nebo odkaz Opravit. V dialogovém okně Stažení souboru klikněte na položku Spustit a postupujte podle kroků v průvodci opravou.


Opravit tyto potíže
Microsoft Fix it 50009


Poznámka: Je možné, že tento průvodce bude k dispozici pouze v angličtině, tato automatická oprava však funguje i pro ostatní jazykové verze systému Windows.

Poznámka: Pokud právě nejste u počítače, který má tyto potíže, můžete automatickou opravu uložit na jednotku USB flash nebo na disk CD a spustit ji v příslušném počítači později.

Poté přejděte k části Byly potíže vyřešeny?.


Manuální oprava

Informace o aktualizaci Service Pack

V aktualizaci Service Pack 3 pro sadu Office XP jsou tyto potíže opraveny. Potíže vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro sadu Microsoft Office XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
307841 Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro sadu Office XP


Důležité: Tato část, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které popisují úpravu registru. V případě úpravy registru nesprávným způsobem však mohou nastat závažné problémy. Proto vždy pečlivě kontrolujte, zda postupujete přesně podle těchto kroků. Jako dodatečnou ochranu registr před úpravami zálohujte. Potom můžete v případě potíží registr obnovit. Další informace o zálohování a obnovení registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup zálohování a obnovení registru v systému Windows
Po instalaci této opravy hotfix nastavte pomocí následujícího postupu klíč registru UseInetcommCS a povolte opravu hotfix.

Při aktivaci této opravy postupujte následujícím způsobem:
 1. Ukončete aplikaci Outlook.
 2. Klikněte na tlačítko Start a potom na příkaz Spustit.
 3. Do pole Otevřít zadejte příkaz regedit a klikněte na tlačítko OK.
 4. Vyhledejte následující klíč registru a klikněte na něj:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\Outlook
 5. Po výběru příslušného klíče uvedeného v kroku 4 přejděte v nabídce Upravit na podnabídku Nový a klikněte na možnost Hodnota DWORD.
 6. Zadejte název UseInetcommCS a pak stiskněte klávesu ENTER.
 7. Klikněte pravým tlačítkem myši na položku UseInetcommCS a pak klikněte na příkaz Změnit.
 8. Do pole Údaj hodnoty zadejte hodnotu 1 a klikněte na tlačítko OK.
 9. V nabídce Soubor klikněte na příkaz Konec. Tím ukončíte program Editor registru.

Byly potíže vyřešeny?

Zasláním e-mailové zprávy z e-mailového účtu POP3 zkontrolujte, zda byl problém vyřešen. Pokud se zobrazí chybová zpráva, v tomto článku již pro vás nejsou žádné potřebné informace. Pokud potíže přetrvávají, můžete kontaktovat podporu.
Poznámka: Toto je článek určený k rychlému zveřejnění, který vydala přímo služba podpory společnosti Microsoft. Uvedené informace jsou poskytovány jako odpověď na vzniklé problémy. Vzhledem k požadavku na rychlé zveřejnění je možné, že zpráva obsahuje typografické chyby, a může být kdykoli bez ohlášení revidována. Další pokyny naleznete v dokumentu Podmínky užití.

Vlastnosti

ID článku: 827349 - Poslední aktualizace: 14. května 2011 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbsurveynew kbmsifixme kbfixme kbqfe kbhotfixserver kbofficexppresp3fix kbfix kbbug KB827349

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com