Not naplánované nahrávání vyskytnout po probuzení počítače z úsporného režimu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 827356 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Naplánované nahrávání není může dojít, nebo mohou být zkráceny po návratu Microsoft Windows XP Media Center (awakens) počítače z úsporného režimu.

Příčina

K tomuto chování dochází z následujících příčin:
 • Naplánované nahrávání pravděpodobně nenastane, pokud počítač přejde do úsporného režimu během přehrávání funkci rádio FM, aplikace Media Center.
 • Naplánované nahrávání může být zkrácen, pokud spustíte pomocí aplikace Media Center po jeho návratu počítače z úsporného režimu spuštění naplánované nahrávání.
V sekvenci pozastavení meziprocesové komunikace může selhat a v důsledku toho CloseMedia volání funkce z klienta nedojde. Funkce IRecorder zavře média jménem svých klientů. V sekvenci pokračování zkušeností uživatele volá funkci CloseMedia. Tyto neodpovídající volání způsobí média, která je otevřen Plánovač na Zavřít a proto, záznam je zkrácen.

Řešení

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud se nezobrazí v této části, podat žádost služby Microsoft a odbornou pomoc, můžete tuto opravu hotfix získat.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v čase univerzální koordinovaný (čas UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v panelu Datum a čas v Ovládacích panelech.
  Date      Time   Version    Size    File name   
  --------------------------------------------------------------
  20-Aug-2003  11:57:56 5.1.2600.1223 1,699,840 Ehshell.exe				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Technickou podporu aplikace Media Center

Protože systém Windows XP Media Center Edition byl zahrnut v hardwarovém zařízení či systému, poskytuje technickou podporu a odbornou pomoc k tomuto softwaru výrobce hardwaru. Výrobce počítače pravděpodobně upravil instalaci pomocí jedinečných součástí, například určitých ovladačů zařízení a volitelných nastavení, aby maximalizoval výkon hardwaru od výrobce. Pokud potřebujete technickou pomoc k systému Windows XP Media Center Edition, obraťte se přímo na výrobce, protože výrobce je tím nejkvalifikovanějším pro poskytnutí podpory k softwaru, který instaloval na hardware.

Windows XP Media Center Edition můžete také navštívit produkt informace webový server na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/windowsxp/mediacenter/

Vlastnosti

ID článku: 827356 - Poslední aktualizace: 26. října 2006 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2004
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbfix kbbug KB827356 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:827356

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com