Brak ustawień usług IIS po uruchomieniu narzędzia Sysprep z opcją wiersza polecenia - nosidgen

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 827385 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Po zainstalowaniu Microsoft Internet Information Services (IIS), a następnie uruchomić narzędzie Sysprep z -nosidgen przełącznik wiersza polecenia, ustawienia usług IIS i składników usługi IIS są brakuje uzyskany obraz programu Sysprep. Na przykład podczas otwierania Internet Information Services przystawki Domyślna witryna sieci Weboraz Domyślna witryna FTP wpisy, które zostały uprzednio skonfigurowane na komputerze brakuje.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ wymagane informacje System Windows, aby uzyskać dostęp do metabazy usług IIS jest nieprawidłowo usuwany po uruchomieniu narzędzia Sysprep z -nosidgen przełącznik. W efekcie system Windows nie może uzyskać dostępu konfiguracji usług IIS informacje.

Rozwiązanie

Informacje dotyczące dodatku Service pack

Aby rozwiązać Ten problem, Uzyskaj najnowszy dodatek service pack dla systemu Microsoft Windows XP. Dla dodatkowe informacje, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322389 bazy wiedzy Jak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows XP

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko do systemów, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Ta sekcja nie jest wyświetlany, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma plik atrybuty (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w uniwersalnym czasem koordynowanym (UTC). Gdy użytkownik wyświetlanie informacji o pliku, jest konwertowany na czas lokalny. Aby znaleźć Różnica między czasem UTC i czasem lokalnym, użyj Strefa czasowa Karta w narzędziu Data i godzina w Panelu sterowania.

Ta poprawka zawiera dwa pakiety.
 • Poniższa tabela zawiera informacje o plikach pakiet (PKG50050) który instaluje poprawki systemu Windows XP z Service Pack 1 (SP1)-komputera z systemem:
  Date     Time  Version      Size  File name  Platform
  --------------------------------------------------------------------
  19-Aug-2003 19:53 6.0.2600.1260   468,480 Iis.dll   x86
  19-Aug-2003 19:53 6.0.2600.1260  1,281,024 Iis.dll   IA-64
 • Poniższa tabela zawiera informacje o plikach pakiet (PKG50263) Narzędzie Sysprep.exe, ekstrakty:
  Date     Time  Version      Size  File name  Platform
  --------------------------------------------------------------------
  15-Aug-2003 01:54 5.1.2600.1260   114,176 Sysprep.exe x86
  15-Aug-2003 01:54 5.1.2600.1260   277,504 Sysprep.exe IA-64
Uwaga Ze względu na zależności plików ta aktualizacja wymaga systemu Windows XP Dodatek Service Pack 1 (SP1)..

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, należy ręcznie zainstalować usługi IIS składniki, które po operacji narzędzia Sysprep zakończą działania. Aby w tym celu:
 1. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij przyciskW Panelu sterowania.
 2. Kliknij przycisk Dodaj lub usuń programy, a następnie Kliknij przycisk Dodaj/Usuń składniki systemu Windows.
 3. W Składniki Kliknij przyciskInternet Information Services (IIS) (ale nie Zaznacz pole wyboru), a następnie kliknij przycisk Szczegóły.
 4. W Podskładniki Internetowych informacje Services (IIS) pole, kliknij, aby zaznaczyć pola wyboru obok programu IIS składniki, które chcesz zainstalować, a następnie kliknij przyciskOK.
 5. Kliknij przycisk Dalej, a następnie kliknij przyciskZakończ.

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione na początku tego artykułu. Ten problem został po raz pierwszy rozwiązany w systemie Microsoft Windows XP Dodatek Service Pack 2.

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat narzędzia Sysprep, zobacz Podręcznik Microsoft Windows firmy użytkownika narzędzi do wdrażania (Plik Deploy.chm). Plik Deploy.chm znajduje się w Plik Deploy.cab w folderze Support\Tools systemu Windows XP DYSK CD-ROM.

Właściwości

Numer ID artykułu: 827385 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug kbmt KB827385 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:827385

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com