Nelze otevřít dokument, který používá omezení úpravy v dřívější verzi aplikace Word

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 827397 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud otevřete dokument aplikace Microsoft Office Word 2007 nebo Microsoft Office Word 2003, který používá omezení úpravy v dřívější verzi aplikace Word nelze dokument upravovat i v případě, že vám byl udělen heslo oprávnění k dokumentu.

Příčina

Tento problém může dojít při použití k ochraně dokumentu Word ochranu heslem. Problém nenastane při použití Správa práv).

Řešení

Word 2003 a novější obsahují funkci, která povoluje určité části dokumentu určitým uživatelům přiřadit oprávnění. Při použití této funkce lze provádět celkové obsahu jen pro čtení při udělení úpravy oprávnění pro konkrétní části dokumentu určitým uživatelům. Při otevření takového souboru v dřívější verzi aplikace Word dokument se otevře jako chráněné pro komentáře, umožňující uživatelům provést komentáře k souboru, ale není povolení úprav obsahu. Pokud obdržíte dokument je chráněn pro komentáře, můžete odebrat zámek.

Proveďte jednu z následujících akcí:
  • V aplikaci Word 2007 klepněte na kartě Revize, příkaz Zámek skupině Zámek, klepněte na tlačítko Omezit formátování a úprav a klepněte na příkaz Odemknout.
  • V aplikaci Word 2003 klepněte v nabídce NástrojeOdemknout.
Další informace o použití Správa informačních práv se sadou Office hledat "Správa informačních práv" v online nápovědě pro aplikaci Word.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Vlastnosti

ID článku: 827397 - Poslední aktualizace: 25. ledna 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Word 2007
  • Microsoft Office Word 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertisebeginner kbprivacy kbprb KB827397 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:827397

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com