Několik funkcí, které ovlivňují makra byly změněny z aplikace Word 97 Word 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 827890 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Microsoft Word 2000 verzi tohoto článku naleznete 232465.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Bez převodu z aplikace Microsoft Word 97 jazyka makra (VBA) je vyžadován pro aplikaci Word 2003. Několik změny funkce může ovlivnit výsledek makra Word 97 nebo spuštění při spuštění v aplikaci Word 2003.

Tento článek popisuje některé změny, které musí být vědoma.

Poznámka: Tento článek se nezabývá Převod makra z verze aplikace Word starší než Word 97 používá WordBasic.

Informace o tom, jak převést makra WordBasic ze VBA naleznete v článku "Převod WordBasic makra do jazyka". Zobrazit tento článek naleznete na následujícím webu:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa211926(office.11).aspx

Další informace

Následují některé změny, které musí být vědoma.

Rozhraní jednoho dokumentu (SDI)

V předchozích verzích aplikace Word rozhraní více dokumentů (MDI) byl použit. Počínaje Word 2000 Single Document Interface (SDI) nahrazuje MDI. S SDI každý otevřený dokument reprezentovány v novém okně dokumentu namísto v novém okně aplikace Word. Způsobit problémy pro ty, kteří se spoléhají na staré chování MDI. Kód zda to nezpůsobí problémy musí důkladně otestovat. Nejpravděpodobnější dojít, pokud váš kód používá objekt Windows jsou potíže.

Umístění šablony

V aplikaci Word 2003 usnadňují cestovní profily jste změnili umístění šablony. Tato změna může ovlivnit existující makra.

Další informace o umístění šablony aplikace Word 2002 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
291141Popis kategorie, umístění a registru klíče pro šablony aplikace Word 2002
Poznámka: Word 2003 stále načte doplňky a šablony z předchozích Word 97 spouštěcí složce z důvodu zpětné kompatibility, ale nová řešení jsou uloženy v nové umístění.

Zabezpečení maker

Zásadní změny zabezpečení byly provedeny v aplikaci Word 2003; nejdůležitější je, že je ve výchozím nastavení Vysoká úroveň zabezpečení nastavena Word 2003.

Word 2003 automaticky načte libovolnou šablonu dokumentu (* .dot) nebo Knihovna doplňků Word (*.wll) uložen v obou dvou spouštěcích složkách. Jeden z těchto spouštěcích složek je ve složce obsahující soubory programu Microsoft Office 2003. Druhý je ve složce obsahující soubory operačního systému Microsoft Windows nebo složky, která obsahuje profil uživatele v počítačích s povolenými profily uživatelů.

Starší důvěryhodné všechny soubory doplňku v obou těchto spouštěcích složkách, pokud bylo zaškrtnuto políčko Důvěřovat všem nainstalovaným doplňkům a šablonám v zabezpečení dialogové okno. Word 2003 důvěřuje pouze jedné složky a složky zadané v dialogovém okně Možnosti na umístění souboru kartě jako spouštěcí cesty.

Další informace

Další informace o zabezpečení maker v aplikaci Microsoft Word 2003 a Microsoft Office 2003 klepněte na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
285514Je-li v aplikacích PowerPoint 2003, PowerPoint 2002, Word 2003 a Word 2002 nastavená vysoká úroveň zabezpečení, nespustí se makra a moduly add-in (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
287567Důležité informace o zakázání VBA v sadě Office
290949Při spuštění makra v aplikaci Word 2003 nebo Word 2002 se zobrazí chybová zpráva, že makra zakázána
211607Nejčastější dotazy o Word viry v makrech
233396Jak snížit šanci napadení virem v makru

Odkazy

Další informace o dostupných prostředků pro vytvoření vlastní řešení pomocí VBA a Word 2003 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
212623Makro programování prostředky

Vlastnosti

ID článku: 827890 - Poslední aktualizace: 12. února 2007 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Word 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB827890 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:827890

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com