Microsoft Office sistemi Benioku için Microsoft Visual Studio Araçları

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 828087 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makalede Microsoft Office sistemi için Microsoft Visual Studio Araçları bulunan Readme.htm metnini içerir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Microsoft Office sistemi Benioku için Microsoft Visual Studio Araçları

Bu Benioku dosyası önemli yükleme yönergelerini ve Microsoft Visual Studio Araçları Microsoft Office System ürünü takımın son dakika notlarını içerir.

Microsoft Office Developer Center Web adresinde kullanarak Microsoft Office çözümleri geliştirme hakkında son bilgiler için bkz. http://msdn.microsoft.com/Office.

Bu Benioku dosyası, aşağıdaki bölümleri içerir:

Microsoft Office sistemi için Visual Studio Araçları'nı yükleme

Önemli: önkoşulları ve yükleme sırası dikkatle okuyun. Farklı bir sırayla gerekli ürün yüklerseniz, Office için Visual Studio Araçları başarılı bir şekilde kullanmak mümkün olmayabilir.

Geliştirme bilgisayarında için Önkoşullar


Aşağıdaki yazılımlar Microsoft Office için Visual Studio Araçları yüklemek için gereklidir:
 • Aşağıdakilerden biri:
  • Microsoft Visual Basic .NET 2003 Standard.
  • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Professional.
  • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Developer.
  • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Architect.
 • Visual Basic dili ve/veya Visual Studio .NET ile yüklü Visual C# dili.
 • MSDN Kitaplığı Ekle kullanarak bir güncelleştirme sırasında veya Visual Basic .NET veya Visual Studio .NET kurulum sırasında yüklenen veya Kaldır (Yardım içeriği yüklemek için gerekli).
 • Microsoft Office Professional Edition 2003.
Örnekler için isteğe bağlı bileşenler

Bazı çevrimiçi Yardım'ın içerdiği örnek uygulamalar için aşağıdaki bileşenler gereklidir:
 • Microsoft Internet Information Services (Microsoft Windows XP veya Microsoft Windows 2000 ile yüklenen IIS).
 • Microsoft SQL Server Desktop Engine (Office 2003 yükleme medyasından yüklenen MSDE). Örnek Office çözüm veritabanı Kur komut MSDE yerel ana bilgisayarda yüklü olduğu varsayılmaktadır.
Visual Studio .NET 2003 ve Microsoft Office 2003 tarafından belirtilenler dışında ek donanım ve sistem gereksinimleri yoktur.

Geliştirme bilgisayarında için yükleme sırası

 1. Bu sırada Office için Visual Studio Araçları kullanmak için gereken yazılım yüklenmiş olmalıdır: (İsteğe bağlı) (IIS örnek Office çözümlerinin bazıları gereklidir) Microsoft Windows XP veya Microsoft Windows 2000 yükleme medyanızdan Microsoft Internet Information Services (IIS) yükleyin. Daha fazla bilgi için bkz: Internet Information Services (IIS) yükleme.
 2. Visual Basic .NET 2003 Standard veya Visual Studio .NET 2003 yükleyin. MSDN Kitaplığı ve ve/Visual Basic veya Visual C# Dil içerir.
 3. Microsoft Office Professional Edition 2003 yükleyin. Microsoft Office Word 2003 ve/veya Microsoft Office Excel 2003 içerir.
 4. (İsteğe bağlı) Office 2003 yükleme ortamından (bazı örnek Office çözümleri tarafından gerekli) Microsoft SQL Server Desktop Engine (MSDE) yükleyin. Daha fazla bilgi için bkz: Office 2003 yükleme medyasından MSDE yükleme.
 5. Office için Visual Studio araçlarını yükleyin.

Önkoşulları ve son kullanıcı bilgisayarlarda yükleme sırası Bu sırada bu bileşenleri ile Office ayarlanmalıdır için Visual Studio Araçları ile geliştirilmiş iş çözümleri için dağıttığınız her bilgisayar:
 1. Yüklemek nasıl'dan kullanılabilir Microsoft .NET Framework 1.1, .NET Framework 1.1 Web sitesini almak için ve Visual Studio .NET 2003 CD.
 2. Aşağıdaki Microsoft Office ürünleri yüklemek ve birincil birlikte çalışma derlemeleri (PIA) yüklemede şunları içerir:
  1. Microsoft Office Professional Edition 2003.
  2. Microsoft Office Word 2003 (tek başına sürüm).
  3. Microsoft Office Excel 2003 (tek başına sürüm).
Yönetilen kod uzantıları son kullanıcı bilgisayarları üzerinde düzgün çalışması, Office 2003, yönetilen kod uzantısı tarafından başvurulan PIA'ları yerel bilgisayara yüklenmesi veya ilk kullanımda yüklemeolarak işaretlendi. Seçtiğiniz yükleme Office yükleme seçeneğine bağlıdır PIA durumu:
 • Tam yükleme: PIA yerel bilgisayarda yüklü.
 • Normal yükleme: PIA ilk kullanımda yüklenmek işaretlenir ve isteğe bağlı olarak, uygulama bir yönetilen kod uzantısı başvuran, belge açıldığında yüklenir. İlk kullanımda PIA yükleme sessiz olabileceğini unutmayın; Bu durumda, belgeyi Word veya Excel'de açar ve PIA yükleme oluşur, hiçbir iletişim kutusu görüntülenir ve yükleme sırasında son kullanıcının fare işaretçisini bir değişiklik olmaz oluşur. Ancak, Kurulum (CD veya ağ konumu) özgün yükleme medyasına erişim gerekiyorsa son kullanıcılar yüklemenin tamamlanması için bir iletişim kutusu alabilirsiniz.
 • En az yükleme: PIA yüklenmiş veya işaretli ilk kullanımda yüklensin değildir.
Office ürününüzü en az yükleme gerçekleştirirseniz, PIA Office bakım modu kurulumu aracılığıyla ekleyebilirsiniz. Son kullanıcının bilgisayarda .NET Framework 1.1 yüklüyse, PIA Office kurulumunda ilgili uygulamaları altında .NET ile programlama desteği özellikleri olarak görünür. Daha fazla bilgi için "Nasıl için: yüklemek Office Primary Interop Assemblies" Visual Studio Araçları, Office Yardımı'na bakın.Hata giderme kurulumu

Microsoft Office sistemi için Visual Studio Araçları yüklediğinizde, bunların olası bazı noktalar bulunmaktadır. Kurulum sırasında güçlük çekiyorsanız, hangi adımları başarılı veya başarısız görmek için bilgisayarın Temp dizininde oluşturulan günlük dosyasına bakın.
Günlük dosyasını denetlemek için
 1. Başlat menüsünde Çalıştır' ı tıklatın.
 2. % Temp %yazın.
 3. Basın ENTER.
 4. VSTO dosyasını açın.Günlük Not Defteri veya başka bir metin okuyucusu kullanarak.

Windows Installer paketi hatası ile ilgili sorun

Office için Visual Studio Araçları yüklemeye çalıştığınızda ve bilgisayarda bir yönetici değilseniz, aşağıdaki ileti görüntülenir:
Hata 1721. Bu Windows Installer paketi ile ilgili bir sorun var. Bu yüklemeyi tamamlamak gereken bir program çalıştırılamadı. Destek sorumlunuza veya paketin satıcısına başvurun.
Office için Visual Studio Araçları yüklemek için bilgisayarda yönetici ayrıcalıkları olması gerekir. Yönetici olarak oturum açın ve Kur'u yeniden çalıştırın.

Bazı projeler yüklü değil

Kur yalnızca projeleri yükleme diller için (ve/.NET Visual Basic veya C#) yüklenmiş olmalıdır. Her iki dilde yoksa, yükleme işleminin sonunda bu iletiyi görürsünüz:
Kur, bilgisayarınızda <Language>alamadığı için bu projeler yüklü değil. </Language>
Bile bu iletiyi görürseniz, Kurulum projeleri için bilgisayarınızda bulunan dil yükler. Hem Visual Basic .NET ve C# projeleri yüklemek istiyorsanız, eksik yükleyin ve ardından Visual Studio Araçları için Office Kur'u yeniden çalıştırın.

Kur Sihirbazı'nda gizli metin

Yüksek Karşıtlık ' ı kullanmak için monitörünüzün ayarlanırsa, Kurulum Sihirbazı'ndaki metin görünür olmaz.
 1. Kur Sihirbazı'nda metni görüntülemek için Açık Denetim Masası ' nda Erişilebilirlik Seçenekleri' ni seçin ve sonra Görünüm sekmesini tıklatın.
 2. Yüksek Karşıtlık Kullan seçeneğinin işaretini kaldırın.
 3. ' I Tamam.
 4. Visual Studio Araçları için Office Kur'u yeniden çalıştırın.

Office için Visual Studio Tools Help koleksiyonunda görünmüyor

Office için Visual Studio Araçları Visual Studio .NET Yardımı ile tümleşiktir. MSDN Kitaplığı, Visual Studio Araçları için Office Kur'u çalıştırmadan önce Visual Studio .NET 2003 bilgisayarınızda bulunan varsa, Office Kurulumu sırasında Visual Studio Araçları yüklü. Yardım Temmuz 2003 ve sonraki sürümlerini MSDN güncelleştirmeleri de bulunmaktadır. Nisan 2003 MSDN varsa, güncelleştirme Office, Yardım yüklenmez için Visual Studio Araçları yüklediğinizde yüklenir. Bu durumda, yükleme MSDN Temmuz 2003 güncelleştirmesi Visual Studio Araçları için Office Yardım almak için.

Office için Visual Studio Araçları'nün kullandığınız dil sürümünde Visual Studio .NET dil sürümü eşleşmelidir

Dil sürümleri eşleşmiyorsa, aşağıdaki ileti görüntülenir:
Kur arasındaki bu paketi Visual Studio dil uyuşmazlığı algıladı. Lütfen yeniden denemeden önce uygun dil sürümünü edinin.
Office Kur için Visual Studio Araçları'nün kullandığınız dil sürümünde yüklü olan sürümü, Visual Studio .NET dil eşleşmesi gerekir. Örneğin, Visual Studio .NET İngilizce bir sürümü varsa, Office için Visual Studio Araçları İngilizce sürümünü yüklemeniz gerekir. Aynı bilgisayar üzerinde yüklü Visual Studio .NET için birden fazla dil sürümü varsa, Office için Visual Studio Araçları tüm ilgili dil sürümlerinde yükleyebilirsiniz.Microsoft Office sistemi için Visual Studio Araçları kaldırma

Office için Visual Studio Araçları kaldırmak için Program Ekle veya Kaldır'ı kullanın.

Program Ekle veya Kaldır'ı kullanarak Office için Visual Studio Araçları kaldırmak için
 1. Başlat ' ı ve sonra Denetim Masası' nı tıklatın.
 2. Seçin Program Ekle veya Kaldır.
 3. Şu anda yüklü programlar listesinde Microsoft Office sistemi için Microsoft Visual Studio Araçları seçin.
 4. Kaldır'ı tıklatın.
NotOffice için Visual Studio Araçları kaldırıldıktan sonra tam güven verilmiş olan tüm derlemelere tam güven güvenlik ilkenize korur. Office için Visual Studio Araçları tarafından yapılan tüm ilke değişiklikleri kaldırmak istiyorsanız, kullanıcı ilke düzeyinden 1.1 Microsoft .NET Framework Yapılandırma Aracı veya kod erişimi güvenlik ilkesi aracını (Caspol.exe) kullanarak Office_Projects kod grubu silin.

Daha fazla bilgi için "Nasıl: kaldırma izinleri gelen klasörleri ve derlemeleri" Visual Studio Araçları, Office Yardımı'na bakın. Ayrıca, Office Yardım dosyaları için Visual Studio Araçları yüklü değilse, bu dosyalar Visual Studio .NET Yardımı koleksiyonunda kalır.
Program Ekle veya Kaldır'ı kullanma hakkında daha fazla bilgi için Windows Yardım ve Destek'e bakın.Geliştirme sorun giderme

Bunlar Microsoft Office sistemi için Visual Studio Araçları ile geli?tirme yaparken göz önüne almanız gereken bazı alanlardır.

Özel özellikleri bozulmuş

Aşağıdaki hata birkaç nedeni "Sorun giderme içinde Office at Run Time" Yardım konusuna belgelenen, ancak olası bir nedeni konusundan unutulmuş.
Derleme adı veya <filename>içinde birleştirme bağlantısı konumu özellikleri bozuk. Daha fazla yardım için yöneticinize veya bu belgenin yazarına başvurun. </filename>
Önce proje yerleşik bir belge veya bir Office projesinin bir parçası olan çalışma kitabı açıldığında da bu ileti görünür. Office project kullanarak bir yeni veya varolan bir belge veya çalışma kitabı oluşturmak ve sonra projeyi oluşturmadan önce belge veya çalışma kitabını açmak için Word veya Excel kullanın, örneğin, bu ileti görünür. Bu durumda, çünkü derleme henüz yok _AssemblyName0 özel özellik henüz belge veya çalışma kitabına eklenmiş olduğundan değil anlamına gelir. Sorunu gidermek için açık belgeyi kapatın, projenizi oluşturun ve sonra belgeyi veya çalışma kitabını açın.

Bazı olaylar C# kullanırken oluşmaz

Bir yöntem ve olay aynı ada sahip olan office nesneleri böldüğünüz Office birincil birlikte çalışma derlemelerindeki iki nesnelere: tüm özellikleri ve yöntemleri ile bir çekirdek nesnesi ve bir olay nesnesinin bir özellik veya yöntem çakışan adlarla olayları içerir. Bu olay nesneleri <objectname>adlandırma kuralı kullanmak _Event. Beklediğiniz olayı görmezseniz <objectname>_Event arabirimi dönüştürün.

Örneğin, Activate olayı ve bir çalışma kitabı için bir etkinleştirme yöntemi yoktur. Bu olayı işlemek için Workbook yerine kullanmak çalışma kitabını.

Member declarations bölümünde değişkenleri oluşturun:</objectname></objectname>
private Excel.Workbook wkbk;
private Excel.WorkbookEvents_Event wbEvents;
private Excel.WorkbookEvents_ActivateEventHandler activateEvent;

Başlangıçta olaya Tel:
wbEvents = (Excel.WorkbookEvents_Event)wkbk;


activateEvent = new Excel.WorkbookEvents_ActivateEventHandler(ThisWorkbook_Activate);
wbEvents.Activate += activateEvent;

Bir olay işleyicisi yazın:
protected void ThisWorkbook_Activate()
{
  // Your code goes here
} 

Çünkü Workbook için dönüştürmelisiniz Excel.Workbook.Activate Activate yöntemi verir ve not Activate olayı.

Alternatif olarak, başlangıçta olaya karşılık gelen olay arabirimi nesnenin çevirebilirsiniz:
((Excel.WorkbookEvents_Event)(thisWorkbook)).Activate += new Excel.WorkbookEvents_ActivateEventHandler(ThisWorkbook_Activate); 

Sonra bir olay işleyicisi kodu yazın:

protected void ThisWorkbook_Activate()
{
  // Your code goes here
} 

Excel ve Word beklenmedik biçimde kalıcı olmayan formda işlenmemiş aykırı bir durum ortaya çıktığında çıkın

Kullanıcı kalıcı olmayan formda bir olayı tetikler sonra Excel veya Word beklenmedik biçimde çıkıyor, işlenmeyen özel durum kodu geçirilen burada herhangi yerler olup olmadığını denetleyin. Olası veri kaybını önlemek için hata işleme ekleyin.

Daha fazla bilgi için "İş parçacığı işleme desteği de Office" Visual Studio Araçları, Office Yardımı'na bakın.

Close yöntemi Word ve Excel'in beklenmedik şekilde kapanmasına neden olur.

Formun Close yöntemi Excel çalışma kitabı veya Belge Word nesne kalıcı olmayan formdan çağırdığınızda, uygulama beklenmedik şekilde kapanabilir. Tüm açık belgeleri ve çalışma kitapları kapanır ve veri kaybolmuş olabilir. Microsoft Office Outlook, e-posta düzenleyicisi olarak Word kullanılıyorsa, tüm e-posta iletileri kapanabilir açın. Bu, Windows Forms veya ileti kutularını AppDomain.DomainUnload olayını işlerken görüntülediğinizde de oluşabilir.

Bu soruna geçici bir çözüm için Close yöntemini kalıcı olmayan bir formdan veya bir olay için geçici bir form çağırmayın. Bunun yerine:
 • Kalıcı formlar kullanın (örneğin formunu kullanarak.ShowDialog() yerine .Show()) formdan belgeyi kapamak zorundaysanız.
 • Kalıcı olmayan bir form kullanmak zorundaysanız, kalıcı olmayan form kapatılır ve belge veya çalışma kitabı kapatmaya kalkışmadan önce form başvurularınızın tamamen yok edildiğine emin olun. Örneğin:
Dim myForm as SomeModelessForm
Sub Open()
  myForm = new SomeModelessForm
  ' Show form modelessly.
  myForm.Show()
End Sub

Sub ForceShutdown()
  ' Completely close the form if it is still running.
  ' Note that hiding the form might not work by itself.
  If (Not myForm Is Nothing) Then
   myForm.Close()
   myForm.Dispose()
   myForm = Nothing
  End If
  ThisDocument.Close()
End Sub 
Daha fazla bilgi için "İş parçacığı işleme desteği de Office" Visual Studio Araçları, Office Yardımı'na bakın.

Çalışma zamanında belge tasarım modunda açar

Word belgesindeki bir ActiveX denetimi barındırdığınızda, Word belgesi Visual Basic for Applications (VBA) makro güvenliği yüksek olarak ayarlanmışsa ve VBA projesini dijital olarak imzalanmamışsa, tasarım modunda açılır. Bu sorunu düzeltmek için özel başlatmak için projenizi değiştirmek Boolean değişkeni, toggleActiveXControls, true (proje şablonlarınıtoggleActiveXControls dahil). Bu ActiveX denetimini Tasarım modundan belge açıldığı zaman geçiş yapmak neden olur.

Bazı istemci yerel ayarlar Excel COM çağrıları başarısız olabilir

Excel uygulamaları istemci makinelere farklı kullanıcı yerel ayarları ile dağıtılabilir. Belirli koşullar altında bu çalıştırma veya veri dönüştürme hataları neden olabilir. Bu hataları engellemek ve yerel ayarları arasında tutarlı işlevsellik sağlamak için belirli geliştirme yönergeleri izlemeniz gerekir.

Daha fazla bilgi için "Genelleştirme ve Yerelleştirme, Office çözümlerinde" Visual Studio Araçları, Office Yardımı'na bakın.

Tam güven otomatik olarak bir ağ konumunda oluşturulan projeler için verilir.

Bir proje oluşturmak ve belge için ağda bir konum belirtin, derlemeye tam güven vermek isteyip istemediğinizi soran bir iletişim kutusu görürsünüz. Ancak, tam güven vermek için Evet ' i bile, projenizin çalıştırmak için yeterli izinlere sahip. Bir yönetici, proje çalışması için önce derlemenin ve makine düzeyinde Belge güven için güvenlik ilkesini ayarlamanız gerekir. Daha fazla bilgi için Office Yardımı'nda ", belgeniz için bir ağ konumu belirtilen ve Microsoft Office Project Sihirbazı güvenlik ayarları sekmesinde seçili seçenek bırakarak derleme konumuna güvenmek seçilen" Visual Studio Araçları'nda bakın.

Diğer belge ve ActiveX kapsayıcıları barındırılan belgelere olayları ortaya çıkmaz

OLE kullanarak başka belgelerde bulunan office belgeleri Olay etkinleştirildi veya açılan yükseltmek değil. Bir Office belgesini bazı ActiveX kapsayıcıları barındırılıyorsa, benzer şekilde, bu olaylar neden olabilir değil. Yönetilen kod uzantılarını içeren belgeleri barındıran Microsoft Internet Explorer için desteklenen tek bir ActiveX konteyneri 6.x.

Internet Explorer'ın bir Office belgesini açarsanız, 6.x, yönetilen kod uzantısı ile harekete geçirilen olayları için davranış olacaktır aynı olan belge Internet Explorer'da barındırılan zaman bir VBA projesinde ortaya. ActiveX belge barındıran yapısı nedeniyle, Excel veya Word uygulamalarında bazı komutları kullanılamaz. Benzer şekilde, belirli olaylar Internet Explorer gibi bir ActiveX belge ana belge veya çalışma kitabının içerdiği zaman ortaya değil beklenir (örneğin: Word'de adres mektup birleştirme olayları ve pencere olaylar? WindowActivate gibi kullanılamaz; Excel'de BeforeClose olayı işleyicisi ile kapatma iptal edilemez).

Normal.dot bozulur veya beklenmedik biçimde boyutunu artırır

Sık sık Dur hata ayıklayıcısı komutunu kullanarak Visual Studio .NET ile Word projeleri hata ayıklama sona erdirmek için kullanıyorsanız, Normal.dot şablonunu sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu olasılığı en aza indirmek için Ayırmak tümDur hata ayıklayıcıyıkullanmak yerine hata ayıklama sonlandırmak için kullanın ve Word'ün Word kullanıcı arabirimini kullanarak normal yordamların çıkın.

Birincil birlikte çalışma derlemeleri de Kurulum projeleri dahil değil

Bir dağıtım projesi oluşturduğunuzda, çözümünüz tarafından başvurulan Office birincil birlikte çalışma derlemeleri el ile dışarıda bırakmanız gerekir. Son kullanıcıların çözümünüzün kullanmadan önce bilgisayarlarında Office PIA'ları özgün Office yükleme ortamından genel derleme önbelleğinde (GAC) yüklü olmalıdır. Çözüm PIA ek kopyalarını dağıtan, son kullanıcı bilgisayarlarda sorunlara neden olabilir. Daha fazla bilgi için "Nasıl için: yüklemek Office Primary Interop Assemblies" Visual Studio Araçları, Office Yardımı'na bakın.Son dakika değişiklikleri

Excel çalışma kitabı proje şablonları olarak kaydettikten sonra çalışmaya devam

Microsoft Office 2003 projeler arasında Excel Şablonu projesi yok. Ancak, ile yönetilen kod uzantılarını Excel çalışma kitabı projesi oluşturun ve çalışma kitabını şablon (*.xlt) olarak kaydedersiniz, şablonu aynı yönetilen derlemesine işaret eden yeni çalışma kitapları oluşturmak için kullanılabilir.

Proje için güvenlik ayarları seçeneğini değiştirilebilir

Bir proje oluşturduğunuzda, Microsoft Office Project Sihirbazı, Visual Studio .NET, derlemenizi yapı zamanında konum temelli tam güven vermek istediğinizi seçmenize olanak tanır bir Güvenlik ayarları sekmesinde bulunur. Tam güven verilir, bu seçenek varsayılan olarak seçilidir. Seçimi daha sonra (Sihirbaz sona erdikten sonra ve projenizi geliştirmek sırasında herhangi bir zamanda) proje .vbproj veya .csproj dosyadaki bir öznitelik değiştirerek değiştirebilirsiniz.

Güvenlik ayarları seçeneğinizi değiştirmek için
 1. Proje .vbproj veya .csproj dosyasını açın.
 2. UserProperties düğümü bulun.
 3. Eklemek veya TrustedAssemblyadlı özniteliği kaldırın.
  • Yapı zamanında tam güven vermek için UserProperties düğümü için TrustedAssembly özniteliğini ekleyin ve derleme yolu ayarlayın. Örneğin:
   <UserProperties
     OfficeDocumentPath = ".\PROJECT1.XLS"
     OfficeProjectType = "XLS"
     OfficeProject = "true"
     TrustedAssembly = "C:\projects\project1\project1_bin\project1.dll"
   /> 
   
  • Yapı zamanında tam güven verme durdurmak için TrustedAssembly özniteliğini kaldırın.Office geliştirme örnekleri

Visual Studio .NET ile açabileceğiniz örnek çözümler Office Yardımı için Visual Studio Araçları'nda bulunur. İçeriği penceresinde, bunların örnekleri ve izlenecek yollar düğüm ile Office programlama düğümü altında bulunur. Visual Studio .NET dizini altında örnekleri, Excel otomatikleştirme ve örnekler, sözcük otomatikleştirmede bakabilirsiniz. Her örnek sayfa oluşturma ve örnek çalıştırma için adım adım yönergeler içerir.

Bazı örnekler, bir Microsoft SQL Server Desktop Engine (MSDE) veritabanı gerektirir. Bir komut dosyası ve veri dosyalarını otomatik olarak veritabanı oluşturmak için örnek ile birlikte verilir.

Excel örnek veritabanının varsayılan konumdan yüklemez

Bazı Excel örnek veritabanını yüklemek için bir kurulum komut dosyası (setup.bat) çalıştırmanız gerekir. Veritabanı kurulum komut dosyası yolu boşluk içeriyorsa veritabanını oluşturulmaz ve komut istemi penceresi kaybolur. Bulunan database.log aşağıdaki hata görünür
<root drive>\Documents and Settings\<user name>\Local Settings\Temp:
XML ayrıştırma hatası: belgenin üst düzeyinde geçersiz.
Bu sorunu düzeltmek için:
 1. Örnek konusuna Örnek Çözümü Yükle veya Tüm dosyaları kopyala seçeneğini tıklatın. Örnek dosyalar için bir konum seçmesini isteyen bir iletişim kutusu görüntülenir.
 2. Kök dizinde veya yolda boşluk içermeyen bir dizin seçin. Örnek dosyalar, seçtiğiniz yere bir alt dizinine kopyalanır: <selected location="">\Samples\Office Projects\<sample name=""> </sample> </selected>
 3. .\Samples\Office Projects\<sample name=""> ExcelSampleDatabase klasörü taşımak için iki seviye klasörünü. \Samples klasöründe, böylece onun artık Office projeleri dizini altında. </sample>
 4. Örnek veritabanını oluşturmak için ExcelSampleDatabase klasöründeki Setup.bat çalıştırın.

Excel örnek veritabanını aşağıdaki örnekleri kullanın:
 • Excel çalışma sayfası kullanarak ADO.NET örnek (ExcelReadWriteADO)
 • Excel çalışma sayfası (ExcelReadCustomUser) özel metin örneği
 • Excel çalışma sayfasını kullanarak bir Windows Form örneği (ExcelReadWinForm)

Excel örneği çalıştırdığınızda Windows 2000'de bir hata döndürebilir.

Setup.bat için Excel örnek veritabanına çalıştırdığınızda database.log dosyasında aşağıdaki hata iletisi görünebilir:
MSXML2.dll yüklenemedi
Tahminler örneği çalıştırdığınızda, bu hata iletisi görünebilir:
Bir nesne örneğine nesne başvurusu kümesi değil.
Bilgisayarınız bir Windows 2000 işletim sistemi çalıştıran ve MSDE SP3 ya SP3a yüklediyseniz, bilgisayarınızı MSXML2 dosya olmayabilir.DLL, bazı örnekleri başarıyla çalışması için gereklidir.

Bu sorunu gidermek için yükleyin ve kayıt MSXML2.Dll MSXML2.dll nasıl edinebilecekleri hakkında ayrıntılı bilgi için Microsoft Bilgi Bankası makalesine bakın:
Düzeltme: MSXML 2.6 SQL Server MSDE SP3 veya SP3a ile dağıtılır.

Veritabanı bağlantıları bir hata döndürebilir.

Bir veritabanını kullanma örnekleri çalıştırdığınızda, bu iletiyi görebilirsiniz:
SQL Server yok veya erişim reddedildi
SQL Server yükleme için TCP/IP'nin etkin değilse, SQL Server adı localhost ile erişmek mümkün olmayacaktır ve hata görünür. Bu sorunu gidermek için sunucunun adını ya da (local) ADO.NET bağlantı veya sunucunuzun adını değiştirin.

Örneğin, bir bağlantı dizesi aşağıdaki gibi:
dbConn = New SqlConnection("Integrated Security=SSPI;" & _ 
  "Initial Catalog=ExcelSample;Data Source=localhost")
Şekilde değiştirilmelidir:
dbConn = New SqlConnection("Integrated Security=SSPI;" & _ 
  "Initial Catalog=ExcelSample;Data Source=(local)")
Aşağıdaki örnek SQL Server ADO.NET bağlantı dizesinde localhost olarak ba?vurursunuz:
 • Excel çalışma sayfası kullanarak ADO.NET örnek (ExcelReadWriteADO)
 • Excel çalışma sayfası (ExcelReadCustomUser) özel metin örneği
 • Excel çalışma sayfasını kullanarak bir Windows Form örneği (ExcelReadWinForm)
 • Tahminler örnek

Tahminler örnek konusu hata iletileri gösterebilir.

Tahminler örnek konu açtığınızda bu iletiyi görebilirsiniz:
'alt' null veya bir nesne değil. Örnek Görüntüleyicisi bu örnek bilgi veremiyor. Lütfen Yardım yüklemenizi denetleyin.
Bu iletiyi yanlışlıkla gösterilir; Örnek ile hiçbir sorun yok. Birkaç kez bu ileti görünebilir. Her zaman, Tamam'ı tıklatın. İletinin görünmesini durduğunda, tahminler örneği ile her zaman olduğu gibi çalışabilirsiniz.Daha fazla bilgi nerede

Office için Visual Studio Araçları Yardımı

Şubat 2003 varsa, Kur sırasında Office için Visual Studio Araçları Visual Studio .NET Yardımı ile tümleşik Visual Studio Araçları için Office Kur'u çalıştırmadan önce bilgisayarınızda MSDN Kitaplığı. Şubat 2003 MSDN Kitaplığı, Visual Studio .NET 2003 ile birlikte gelir. Temmuz varsa, bilgisayarınızda Office Yardımı için Visual Studio Araçları 2003 veya sonraki sürümünü MSDN Kitaplığı MSDN Kitaplığı düğümünde bulunur.

Visual Studio Araçları Office Yardımı'nda tümleşik Visual Studio .NET Yardımı koleksiyonda bulmak için
 1. Visual Studio .NET, Yardım menüsünü açın ve'ı içeriğini.
 2. İçeriği penceresinde, Visual Studio.NET düğümünü genişletin.
 3. Visual Basic ve Visual C# düğümünü genişletin.
 4. Office Yardımı'nda Visual Studio Araçları içeren Office ile programlama düğümünü genişletin.
Office Yardımı'nda Temmuz 2003 veya daha yeni MSDN Kitaplığı için Visual Studio Araçları bulmak için
 1. Visual Studio .NET, Yardım menüsünü açın ve İçindekiler' i tıklatın.
 2. İçeriği penceresinde genişletin MSDN Kitaplığı - <July 2003="" or="" later=""></July> düğümü.
 3. .NET geliştirme düğümünü genişletin.
 4. Visual Studio.NET düğümünü genişletin.
 5. Ürün belgelerine düğümünü genişletin.
 6. Visual Basic ve Visual C# düğümünü genişletin.
 7. Office Yardımı'nda Visual Studio Araçları içeren Office düğümü ile programlama genişletin.
Yardım arama

Visual Studio .NET arama sonuçları penceresinde Yardım Office için Visual Studio Araçları için Konum olarak görünür Office programlama kavramları.

Office 2003 yükleme medyasından MSDE yükleme

Office için Visual Studio Araçları ile Office geliştirme örnekleri Microsoft SQL Server Desktop Engine (MSDE) yerel ana bilgisayarda yüklü olduğu varsayılmaktadır veritabanı kurulum komut dosyaları vardır.

MSDE Office 2003 yükleme medyasında bulunur. Office 2003'ü yükledikten sonra Program Ekle veya Kaldır kullanılarak yüklenemez. MSDE yüklemek için özgün yükleme medyasını olması gerekir.

Office 2003 yükleme ortamından yükleme MSDE için
 1. Aynı Office yükleme klasörde Setup.exe MSDE2000alt klasörü bulun. Bu klasör için MSDE yükleme bileşenleri içerir.
 2. Kurulum bilgileri için bkz: SQL Server Çevrimiçi Kitapları. Veritabanı altyapısı belgelerine SQL Server Çevrimiçi Kitapları'nda MSDE 2000 için de geçerlidir. SQL Server Books Online'da Yükleme, veritabanı oluşturma, yönetim, sorun giderme ve SQL Server 2000'in tüm sürümleri için uygulama geliştirmeyi kapsamaktadır.
 3. SQL Server hizmetlerini başlatın ve yapılandırmak için MSDE yükledikten sonra bilgisayarı yeniden başlatın.Internet Information Services (IIS) yükleme

Bazı Office için Visual Studio Araçları bulunan Office Development samples gerektiren Internet Information Services (IIS) Web hizmetleri içerir.

IIS, Windows 2000 veya Windows XP yüklemek için
 1. Ağ bağlantısını kesin veya bir güvenlik duvarı yüklü ve çalışıyor olduğundan emin olun.
 2. Başlat menüsünde, Windows 2000 için Ayarlar' ı seçin ve sonra Denetim Masası' ı seçin.
  Windows XP ve sonraki sürümlerinde, Başlat menüsünde Denetim Masasıseçin.
 3. Denetim Masası'ndaki Program Ekle veya Kaldır'ı seçin ve sonra da Windows Bileşenlerini Ekle/Kaldır'ıseçin.
 4. Windows Bileşenleri Sihirbazı'nda Internet Information Services (IIS)bileşenlerini listeden seçin.
 5. Yükleme işlemini başlatmak için İleri ' yi tıklatın.
 6. Yükleme tamamlandıktan sonra IIS hizmetini durdurun.
 7. Windows Update sitesinden güncelleştirmeleri karşıdan yükleme (http://www.windowsupdate.com).
 8. Gerekirse yeniden başlatın ve IIS hizmetini başlatın.
 9. Program Ekle veya Kaldır dönün.
 10. Yüklediğiniz Visual Studio .NET ürün seçin ve sonra Değiştir' i seçin.
 11. Visual Studio .NET ürünü yeniden yükleyin.© Microsoft Corporation. Tüm hakları saklıdır.

Özellikler

Makale numarası: 828087 - Last Review: 30 Mayıs 2013 Perşembe - Gözden geçirme: 6.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Visual Studio Tools for the Microsoft Office System version 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbreadme kbmt KB828087 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 828087

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com