Registrační informace Editor (REGEDIT) přepínače příkazového řádku

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 82821
3.10 3.11
SYSTÉM WINDOWS
kbenv kbole
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Microsoft Windows operační systém verze 3.1 registrace Informace o editoru (REGEDIT.Pomáhá nastavit prostředí (EXE) Příklad, Program Manager) a informace OLE, ale pouze dokumentace pro příkaz REGEDIT.EXE, je v souborech nápovědy systému Windows, REGEDIT.HLP a REGEDITV.HLP. Tento článek popisuje přepínače příkazového řádku pro příkaz REGEDIT.EXE.

Další informace

Syntaxe REGEDIT.EXE

REGEDIT [/v|-v] [/s|-s] <FILENAME>
				

<filename></filename>

Jedná se.Soubor ve formátu REG, které lze vyrobit za uložení Registrace souboru příkaz v nabídce Soubor příkaz REGEDIT.EXE v rozšířené režim.

[/ v|-v]

Tento přepínač spustí příkaz REGEDIT.EXE v rozšířeném režimu, kde registrace databáze se zobrazí ve stromové struktuře (podobně jako v okně Strom v systému Windows 3.1 Správce souborů). Některé části databáze lze upravovat.

[/ s|-s]

Je-li název souboru zadán na příkazovém řádku, je zároveň použit přepínač potlačit informační dialogových oken běžně zobrazí. To je užitečné v případě, že instalační program aplikace chce provést příkaz REGEDIT.Soubor EXE s.Soubor REG, ale nechce být matoucí všechna dialogová okna, které se zobrazí uživateli.

Syntaxe pro přepínače

Buď "/" nebo "-" označuje volitelné přepínače lze použít. Na přepínače lze kombinovat (například - vs) a zadat buď velká nebo malá písmena. Nerozpoznaný přepínače jsou ignorovány.

Vlastnosti

ID článku: 82821 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 4.0
Klíčová slova: 
kbmt KB82821 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:82821

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com