Edytora rejestru (REGEDIT) przełączniki wiersza polecenia

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 82821
3.10, 3.11
SYSTEM WINDOWS
kbenv kbole
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

Microsoft Windows 3.1 w wersji systemu operacyjnego rejestracji Informacje o Edytorze (REGEDIT.EXE) może pomóc zdefiniować powłoki (dla przykład Menedżera programów) i informacje OLE, ale tylko dokumentacji dla REGEDIT.EXE znajduje się w Pomocy systemu Windows pliki REGEDIT.HLP i REGEDITV.HLP. W tym artykule opisano przełączniki wiersza polecenia dla REGEDIT.EXE.

Więcej informacji

Składnia REGEDIT.EXE

REGEDIT [/v|-v] [/s|-s] <FILENAME>
				

<filename></filename>

Jest to.REG sformatowany plik, który może zostać wyprodukowana w oknie Zapisz Rejestracja pliku polecenia w menu Plik polecenie REGEDIT.EXE w zaawansowane tryb.

[/ v|-v]

Ten przełącznik otwiera program REGEDIT.EXE w trybie zaawansowanym, w przypadku gdy rejestracja Baza danych jest wyświetlana w strukturze drzewa (podobne do okna drzewa w systemie Windows 3.1 Menedżer plików). Można edytować żadnej części bazy danych.

[/ s| s]

Po określeniu nazwy pliku w wierszu polecenia użyto Aby pominąć wszystkie informacyjna dialogowe normalnie wyświetlane. Jest to przydatne, gdy przez Instalatora pakietu aplikacji chce, aby uruchomić program REGEDIT.EXE z.Plik REG, ale nie chce Użytkownik mylić przez wszystkie okna dialogowe, które są wyświetlane.

Składnia przełączników

Albo "/" lub "-" można wyznaczać przełączniki opcjonalne. W Przełączniki mogą być połączone (na przykład - vs) i wpisane w obu wielkie lub małe litery. Nierozpoznany przełączniki są ignorowane.

Właściwości

Numer ID artykułu: 82821 - Ostatnia weryfikacja: 21 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Słowa kluczowe: 
kbmt KB82821 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:82821

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com