Vyřešit anonymní funkčnosti odesílatelů Microsoft Exchange 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 828770 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Pokud vaše organizace obsahuje Microsoft Exchange 2000 Server počítačů a počítačů Microsoft Exchange Server 2003 a přesunout poštovní schránky uživatele ze serveru Exchange 2000 Server Exchange 2003, když uživatel, jehož poštovní schránka je nyní uložen Exchange 2003 používá Microsoft Outlook otevřete zprávu, která byla odeslána z uživatele Exchange 2000, e-mailovou adresu odesílatele vyřešen správně. Zobrazí se e-mailovou adresu jako adresu Simple Mail Transfer Protocol (SMTP), jako v následujícím příkladu:
"Don Hall" <DonH@contoso.com>
Žádné další informace je k dispozici pro e-mailovou adresu, přestože je přidružený účet služby služba Microsoft Active Directory pro odesílatele v globálním seznamu adres.

Příčina

K tomuto chování dochází, pokud je zpráva odeslaná anonymně, například z Internetu a falešnou odesílatele zprávy. Ve výchozím Exchange2003 zachová původní metody odeslání zprávy SMTP a nevyřeší adresu odesílatele, pokud je odeslání SMTP anonymní. Pokud chcete povolit anonymní odeslání přeložen na jejich příslušné položky globálního seznamu adres, můžete použít novou funkci s názvem vyřešit anonymní odesílatelů Exchange 2003. Tato funkce umožňuje vyřešit pošty anonymně přijímány virtuální server SMTP. Funkce vyřešit anonymní odesílatelů nahrazuje funkci ResolveP2 je Exchange 2000.

Další informace o funkci ResolveP2 Microsoft Exchange 2000 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
288635Vyřešit funkčnosti serveru Exchange 2000

Řešení

Pokud chcete povolit anonymní odeslání přeložen na jejich příslušné položky globálního seznamu adres, musíte zapnout možnost Vyřešit anonymní pošty na virtuálním serveru SMTP. Použijte uvedený postup:
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz programy, přejděte na položku Microsoft Exchange a pak klepněte na položku System Manager.
 2. V System Manager rozbalte položku Servers a rozbalte cílový server.
 3. Rozbalte položku Protocols a potom rozbalte položku SMTP.
 4. Klepněte pravým tlačítkem myši na virtuální server SMTP a potom klepněte na příkaz Vlastnosti.
 5. V dialogovém okně Vlastnosti klepněte na kartu přístup, klepněte na tlačítko ověřování a potom klepnutím zaškrtněte políčko vyřešit anonymní E-mail.
Poznámka: Společnost Microsoft nedoporučuje zapnout možnost vyřešit anonymní E-mail na Exchange počítačů, které přijímat poštu z Internetu. Zapněte možnost vyřešit anonymní odesílatelů libovolný uživatel může odeslat poštu anonymní prostřednictvím serveru SMTP a poštovní zprávy zobrazí příjemce jako ověřený mail.Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
288635XIMS: Funkce serveru Exchange 2000 vyřešit

Další informace

Toto chování ovlivňuje pouze pošty anonymně odeslána. Pošta odeslaná prostřednictvím Microsoft Outlook Web Access (OWA), prostřednictvím Distributed Authoring verze DAV (), nebo prostřednictvím MAPI pomocí aplikace Outlook jsou všechny metody odeslání ověřené pošty jako v následujících příkladech:
 • Ověřené odesílatele: Jana Nováková
 • Anonymní odesílatele: text Jana Nováková ” <jdoe@fabrikam.com>
Tato funkce SMTP je podobná funkci ResolveP2 Exchange 2000. Však Exchange 2003 nastavení registru mají byl nahrazen Exchange 2003. Ve výchozím Exchange 2003 zachová metodu odeslání SMTP (anonymní nebo ověřený) během každé relace protokolu serveru.

Navíc brány SMTP ohraničení Internet nutné přijmout anonymní připojení toku pošty z Internetu. Uživatelé se zlými úmysly může nahradit falešným zprávy na brány podle imitating adresy odesílatelů být platné uživatele ve službě Active Directory. Exchange 2003, anonymní odeslání zprávy je sledován jako projde poštovní servery v organizaci.

Poznámka: Zapněte možnost Vyřešit anonymní E-mail libovolný uživatel může odeslat poštu anonymní prostřednictvím serveru SMTP a anonymní pošty zobrazí příjemce jako ověřený mail.

Ověřování v doménové struktuře křížový scénářích

Povolení ověřování mezi doménové struktury


Chcete-li povolit ověřování SMTP mezi doménové struktuře nebo inter-organization, musíte vytvořit spojnic v každé doménové struktuře používá ověřený účet z jiné doménové struktury. Tímto způsobem pošty odeslané mezi dvěma doménovými strukturami ověřený uživatel odstraňuje název příslušné zobrazení v globálním seznamu adres. Tato část vysvětluje, jak povolit ověřování mezi doménové struktury. V tomto příkladu jsou dva doménových strukturách s názvem OrgA a OrgB.
 1. Vytvořit účet v doménové struktuře OrgA má oprávnění Odeslat jako. (Pro všechny uživatele v doménové struktuře OrgB kontaktu existuje také v doménové struktuře OrgA; proto tento účet umožňuje uživatelům v doménové struktuře OrgB odesílat poštu ověřené.) Musíte nakonfigurovat nový účet s oprávněním Odeslat jako na všechny servery Exchange v OrgA bude přijímat příchozí poštu z doménové struktury OrgB.
 2. Na serveru Exchange, který je v doménové struktuře OrgB vytvořit konektor, který vyžaduje ověření pomocí účtu, který jste vytvořili v doménové struktuře OrgA odesílat odchozí poštu.
Nastavit ověřování mezi doménové struktuře z doménové struktury OrgA OrgB doménové struktury, opakujte tyto kroky vytvořit účet v doménové struktuře OrgB a spojnice v doménové struktuře OrgA.

Vytvoření uživatelského účtu v cílové doménové struktuře s oprávněním Odeslat jako


Před nastavit spojnice v doménové struktuře připojení musíte vytvořit účet v cílové doménové struktuře (doménové chcete připojit) a udělit oprávnění Odeslat jako účtu. Konfigurace těchto oprávnění na všechny servery, které jsou v cílové doménové struktuře a, která bude přijímat příchozí připojení z připojení doménové struktury. Následující postupy popisují, jak nastavit účet v doménové struktuře OrgA a spojnice v doménové struktuře OrgB, bude tato umožnit uživatelům v doménové struktuře OrgB odesílat poštu OrgA struktuře s vyřešen e-mailové adresy.

Vytvoření účtu použitého pro ověření mezi doménové struktury

 1. Vytvořit uživatelský účet v Active Directory uživatelé a počítače v doménové struktuře cílové (OrgA doménové struktuře). Tento účet musí být aktivní účet, ale nevyžaduje následující oprávnění:
  • Místní přihlášení
  • Přihlásit pomocí terminálového serveru
 2. Na každý objekt serveru Exchange, která bude přijímat příchozí připojení z doménové struktury připojení nakonfigurovat oprávnění Odeslat jako pro tento účet.

  Poznámka: Buďte opatrní při vytváření zásady hesla. Pokud nastavíte heslo vyprší, ujistěte se, že jste pravidlo zásad změní heslo před jeho platnosti. Pokud platnost hesla pro tento účet doménové struktury mezi ověření se nezdaří.
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Všechny programy, přejděte na položku Microsoft Exchange a pak klepněte na položku System Manager.
  2. Ve stromu konzoly System Manager rozbalte položku Servers, klepněte pravým tlačítkem myši na server Exchange, která bude přijímat příchozí připojení z připojení doménové struktury a klepněte na příkaz Vlastnosti.
  3. Na kartě zabezpečení v dialogovém okně vlastnosti ServerName klepněte na tlačítko Přidat.
  4. Vyberte uživatele, počítače nebo skupiny přidat účet, který jste právě vytvořili a klepněte na tlačítko OK.
  5. Na kartě zabezpečení ve skupinovém rámečku skupiny nebo jméno uživatele vyberte účet, který jste právě vytvořili.
  6. Ve skupinovém rámečku oprávnění klepněte na políčko Povolit, je vedle Odeslat jako.

Konfigurovat spojnice a požadovat ověření pro ověřování mezi doménové struktury

 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Všechny programy, přejděte na položku Microsoft Exchange a pak klepněte na položku System Manager.
 2. Ve stromu konzoly klepněte pravým tlačítkem myši spojnice, přejděte na příkaz Nový a klepněte na Konektor SMTP.
 3. Na kartě Obecné v poli název zadejte název pro spojnici.
 4. Klepněte na tlačítko Vpřed všechny pošty přes tento konektor na následující inteligentní hostitele a potom zadejte úplný název domény nebo adresu IP přijímající server Exchange 2003 předmostí.
 5. Klepněte na tlačítko Přidat vyberte místní předmostí a virtuální server SMTP hostitele spojnice.
 6. Na kartě Upřesnit klepněte na tlačítko Výstupní zabezpečení a klepněte na Integrované ověřování systému Windows.
 7. V Odchozí připojení pověření určit účet a heslo do pole účet, pole heslo a Potvrzení hesla.

  Poznámka: Účet a heslo, které zadáte, musí splňovat následující podmínky:
  • Účet je v cílové doménové struktuře (OrgA).
  • Účet má oprávnění Odeslat jako.
  • Účet je ověřený účet OrgA.
  Pro název účtu, použijte následující formát:
  domain\username
  V tomto formátu domain je doména v doménové struktuře cílové a username představuje účet v cílové doménové struktuře, který má oprávnění Odeslat jako na všechny servery Exchange v cílové doménové struktuře, která bude přijímat poštu z této spojnice.

Vlastnosti

ID článku: 828770 - Poslední aktualizace: 25. října 2007 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB828770 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:828770

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com