Sürekli bir alt site FrontPage 2003'te yeniden yüklemeye çalıştığınızda, kullanıcı kimlik bilgilerinizi girmeniz istenir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 828903 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makalede, Microsoft FrontPage 2002 sürümü için bkz: 295738.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office FrontPage 2003'te, Microsoft Windows SharePoint Services alt açıp alt sitenin Site Ayarları iletişim kutusunu kullanarak yeniden deneyin, art arda kullanıcı adınızı ve parolanızı girmeniz için istemde bulunulur. Sonuç olarak, alt sitede yeniden adlandırılamıyor.

Neden

Bu davranış, Windows SharePoint Services alt sitenin Yönetici site grubunun üyesiyseniz, ancak, <a0>üst</a0> sitedeki Okuyucu site grubunun üyesi olmayan oluşabilir.

Çözüm

Bu davranışı gidermek için <a0></a0>, durumunuza bağlı olarak aşağıdakilerden birini yapın:
  • Alt site yeniden adlandırmak için site koleksiyonu Yöneticisi isteyin.
  • Kullanan bir alt sitenin Yönetici site grubunun üyesidir ve kimin üst sitedeki Okuyucu site grubunun bir üyesi olduğunu, bir kullanıcı olarak oturum açın ve alt site olarak yeniden adlandırın.

Daha fazla bilgi

FrontPage 2002'de benzer bir sorunu giderme hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
295738F002: SharePoint Team Services alt Web Rename (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.
FrontPage hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://office.microsoft.com/home/office.aspxassetid=FX01085802

Özellikler

Makale numarası: 828903 - Last Review: 9 Ocak 2006 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office FrontPage 2003, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Windows SharePoint Services
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprivacy kbwebpublishing kbinfo KB828903 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:828903

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com