ID článku: 828958
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Pri inštalovaní balíka Microsoft Office alebo samostatného programu z tohto balíka sa zobrazí výzva na aktiváciu balíka alebo aktiváciu programu. V tomto článku sú uvedené zdroje informácií, ktoré sa týkajú aktivácie balíka Microsoft Office 2007 a balíka Microsoft Office 2003. Informácie o aktivácii vašej verzie balíka Microsoft Office nájdete na príslušnej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:Pomoc pri riešení problémov a ďalšie zdroje informácií venovaných aktivácii balíka Microsoft Office nájdete v časti Ďalšie informácie.

Článok je určený pre začínajúcich alebo stredne pokročilých používateľov.

DALSIE INFORMACIE

V nasledujúcich článkoch a zdrojoch informácií nájdete postupy pri riešení problémov s aktiváciou balíka Microsoft Office a ďalšie informácie o aktivácii produktov.

Návody na riešenie problémov s aktiváciou balíka Microsoft Office

Ďalšie informácie o riešení problémov pri aktivácii balíka Office 2007 získate v článku databázy Microsoft Knowledge Base, ktorý sa zobrazí po kliknutí na nasledujúce číslo:
919895 Riešenie problémov, ktoré sa môžu vyskytnúť pri aktivácii produktu Office 2007
Ďalšie informácie o riešení problémov pri aktivácii balíka Office 2003 získate v článku databázy Microsoft Knowledge Base, ktorý sa zobrazí po kliknutí na nasledujúce číslo:
903275 Riešenie problémov, ktoré sa môžu vyskytnúť pri pokuse o aktiváciu produktu Office

Ďalšie zdroje informácií o aktivácii balíka Microsoft Office

Ďalšie informácie o aktivácii produktov Microsoft Office nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
http://office.microsoft.com/sk-sk/help/HP030829921051.aspx
Ďalšie informácie o Sprievodcovi aktiváciou balíka Office nájdete v článku databázy Microsoft Knowledge Base, ktorý sa zobrazí po kliknutí na nasledujúce číslo:
293151 Informácie o Sprievodcovi aktiváciou balíka Office
Stránka technickej podpory pre program Microsoft Genuine Advantage je určená pre zákazníkov, ktorí majú otázky týkajúce sa programu Microsoft Genuine Advantage, ktorí sa chcú bližšie oboznámiť s procesom overenia pravosti, a pre zákazníkov, ktorí potrebujú pomoc pri riešení problému s overením pravosti. Ďalšie informácie sú k dispozícii na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/genuine/selfhelp/Support.aspx?displaylang=sk
Príčinou zlyhania aktivácie môže byť falšovaný softvér. Ak si myslíte, že máte falšovanú kópiu, prečítajte si ďalšie informácie na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/howtotell/?displaylang=sk

Vlastnosti

ID článku: 828958 - Posledná kontrola: 13. septembra 2011 - Revízia: 4.0
Kľúčové slová: 
kbresolve kbtshoot kbexpertisebeginner kbceip kbactivation kbhowtomaster KB828958

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com