Makale numarası: 828958
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

GİRİŞ

Bir Microsoft Office paketini veya tek başına programını yüklediğinizde, söz konusu paketi veya programı etkinleştirmeniz istenir. Bu makalede 2007 Microsoft Office ve Microsoft Office 2003 yazılımlarını etkinleştirmenize yardımcı olacak kaynaklar listelenir. Etkinleştirme bilgileri için Microsoft Office sürümünüze yönelik Microsoft Web sitesini ziyaret edin:Microsoft Office etkinleştirme hakkında sorun giderme yardımı ve ek kaynak bilgileri almak için "Daha fazla bilgi" bölümüne bakın.

Bu makale yeni ve orta düzey bilgisayar kullanıcılarına yöneliktir.

Daha fazla bilgi

Microsoft Office sistemini etkinleştirme sorunlarınız varsa, aşağıdaki makaleler ve kaynaklar sorun giderme bilgileri ve ürün etkinleştirme hakkında ek bilgiler sağlar.

Microsoft Office etkinleştirmesine yönelik sorun giderme bilgileri

Bir 2007 Office ürününü etkinleştirmeyle ilgili sorunları giderme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
919895 Bir 2007 Office ürününü etkinleştirmeye çalıştığınızda karşılaşabileceğiniz sorunlar nasıl giderilir
Bir Office 2003 ürününü etkinleştirmeyle ilgili sorunları giderme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
903275 Bir Office ürününü etkinleştirmeye çalıştığınızda karşılaşabileceğiniz sorunlar nasıl giderilir

Microsoft Office etkinleştirmesi hakkında ek kaynaklar

Microsoft Office Sistemi ürünlerini etkinleştirme hakkında daha fazla bilgi için şu Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://office.microsoft.com/tr-tr/help/HP030829921055.aspx
Office Etkinleştirme Sihirbazı hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
293151 Office Etkinleştirme Sihirbazı'nın açıklaması
Microsoft Orijinal Ürün Avantajı Desteği sayfası, Microsoft Orijinal Ürün Avantajı programıyla ilgili soruları olan, doğrulama işlemi hakkında daha fazla bilgi almak isteyen veya doğrulamayla ilgili bir sorunu çözme konusunda yardıma ihtiyacı olan müşterilere yöneliktir. Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/genuine/selfhelp/Support.aspx?displaylang=tr
Sahte yazılımlar etkinleştirmenin başarısız olmasına neden olabilir. Kopyanızın sahte olabileceğinden şüpheleniyorsanız daha fazla bilgi için şu Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/resources/howtotell/default.aspx?displaylang=tr

Özellikler

Makale numarası: 828958 - Last Review: 13 Eylül 2011 Salı - Gözden geçirme: 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbresolve kbtshoot kbexpertisebeginner kbceip kbactivation kbhowtomaster KB828958

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com