Переваги Microsoft .NET Framework

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 829019 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Інформацію, яка була раніше, що містяться в цій статті в даний Вільний час опубліковані в наступній статті бази знань Microsoft Knowledge Base:
913507 Microsoft розгортання керівництво життєвого циклу програм .net
Розгорнути все | Згорнути все

ПІДСУМКИ

Microsoft .NET Framework є компонентом Microsoft Windows, яка доступна для користувачів Windows через різні канали розподілу. Ці канали розподілу включають Майкрософт оновлення веб-сайту і Центру завантаження Microsoft. Цей компонент також інстальовано в деякі нові комп'ютери. Ця стаття відгуки переваги наявності .NET Framework, інстальовано на комп'ютері.

Щоб отримати додаткові відомості про Microsoft оновлення веб-сайту відвідайте веб-сайті Microsoft:
http://Update.Microsoft.com

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Є в даний Вільний час п'ять версіями .net Framework:
 • NET Framework 4
 • NET Framework 3.5

  пакет оновлень 1 (SP1) є останній пакет оновлень.
 • NET Framework 3.0

  пакет оновлень 2 (SP2) є останній пакет оновлень.
 • NET Framework 2.0

  пакет оновлень 2 (SP2) є останній пакет оновлень.
 • .NET Framework 1.1
  пакет оновлень 1 (SP1) є останній пакет оновлень.
 • NET Framework 1.0
  Пакета оновлень 3 (SP3) є останній пакет оновлень.
Ви, можливо, кілька версій .NET Framework, інстальованих на комп'ютері. Кожна версія .NET Framework можуть співіснувати з іншими версіями на комп'ютері.

Примітка У більшості випадків, можна використовувати останню версію .NET Framework запускати програми, які були створені за допомогою попередніх версій .NET Framework. .NET Framework 4 автоматично не roll вперед старих додатків. Літні програми вимагають рамках вони цільової інсталяції, якщо розробник надає файл конфігурації для переспрямування застосунок .NET Framework 4.

Примітка Перед інсталяцією реліз версії NET Framework, необхідно видалити будь-яку бета-версії, на якому базується реліз версії. Якщо ви не зробите цього, установка версії NET Framework не вдасться. Бета-версії .NET Framework можна видалити за допомогою на запит на додавання або видалення програм інструмент на панелі керування. Це є гарним першим кроком, якщо інсталяції .NET Framework не вдається від Майкрософт оновлення веб-сайту, і ви повинні виправлення цієї неполадки.

У цьому списку перелічено деякі переваги наявності .NET Framework інстальовано:
 • Полегшена Інсталяція комерційних додатків: багато комерційних додатків від Microsoft і від третіх сторін покладатися на .NET Framework на підтримку своєї основної функціональності. Якщо у вас встановлено NET Framework, ці програми є легше встановити. Деякі застосунки, які залежать від .NET Framework для підтримки, включають:
  • Microsoft Security Essentials
  • Intuit QuickBooks
  • HP зони зображення
  • Streamload
  • PayPal
  • Морський окунь
 • Легше оновлення: після .NET Framework встановлено, він автоматично оновлюється на службу сайт Microsoft Update. Якщо ви отримуєте Автоматичне оновлення через Панель керування будь-які версії NET Framework, інстальованих на комп'ютері завжди бути в курсі Останні пакети.

ПОСИЛАННЯ

Щоб отримати додаткові відомості про Microsoft .NET Framework відвідайте вузла MSDN:
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/netframework/default.aspx
Завантажити вторинного розповсюдження пакунки всі версії .NET Framework і пов'язаних з пакетами оновлень розповсюджується з ваші власні програми, відвідайте вузла MSDN:
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/netframework/aa569263.aspx
Щоб отримати додаткові відомості про інстальовані версії .NET Framework і пов'язаних з пакетами оновлень на вашому комп'ютері клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
318785Як визначити, які версії .NET Framework встановлені і чи пакети були застосовані
Виробники продуктів, які у цій статті розглядається виробляється компаній, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Властивості

Номер статті: 829019 - Востаннє переглянуто: 6 липня 2012 р. - Редакція: 2.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft .NET Framework 4.0
 • Microsoft .NET Framework 3.5
 • Microsoft .NET Framework 3.0
 • Microsoft .NET Framework 2.0
 • Microsoft .NET Framework 1.1
 • Microsoft .NET Framework 1.0
Ключові слова: 
kbmsnpartnerportal kbPubTypeKC kbdeployment kbappcompatability kbinstallation kbtshoot kbinfo kbmt KB829019 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 829019

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com