Oprava: Zobrazení v prohlížeči příkaz způsobí zbytečné sestaví, snížení produktivity při návrhu stránky ASPX v aplikaci Visual Studio .NET

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 829119 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití Microsoft Visual Studio .NET 2003 IDE upravovat stránky ASPX, použít modelu vloženého kódu, pokud v nabídce soubor klepněte na zobrazení v prohlížeči, je provedena zbytečné sestavení celého projektu. Pokud použijete kód modelu vložené široce to může ovlivnit produktivitu.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte Microsoft Visual Studio .NET 2003 Service Pack 1 (SP1). Získat Visual Studio .NET 2003 SP1, navštivte na následující webu služby Stažení softwaru Microsoft:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=69d2219f-ce82-46a5-8aec-072bd4bb955e
Poznámka: Po instalaci aktualizace service pack musí stále proveďte kroky, které jsou uvedeny v "Povolit této opravy hotfix" oddílu povolit opravu.

Informace o opravě hotfix

Povolit náhled stránky bez příčinou sestavení nastat byl přidán nový interní příkaz. Nový příkaz můžete spojit s nové položky nabídky, tlačítko panelu nástrojů nebo klávesové zkratky. Nový příkaz není k dispozici v aplikaci Solution Explorer.

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není použití tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci Visual Studio .NET 2003 service pack, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.
  Date     Time  Version   Size    File name
  --------------------------------------------------------
  23-Sep-2003 04:15 7.10.3266.0  200,704 Cmddefui.dll
  23-Sep-2003 04:15 7.10.3266.0   86,016 Msenvmui.dll
  23-Sep-2003 04:23 7.10.3266.0 1,036,288 Vjsproj.dll
  23-Sep-2003 07:17 7.10.3266.0 1,507,328 Msvbprj.dll
  23-Sep-2003 07:23 7.10.3266.0 1,015,808 Csproj.dll
Tato oprava je k dispozici pro anglickou verzi a německé verze Visual Studio .NET 2003.

Povolení této opravy hotfix

Po použití této opravy hotfix musíte povolit. Příkazového řádku spusťte následující dva příkazy:
cd "C:\Program Files\Microsoft Visual Studio .NET 2003\Common7\IDE"

devenv /setup
Poznámka: Při povolení této opravy hotfix ztratit vlastní úpravy prostředí nebo individuální nastavení, které jste použili dříve.

Po povolení jej pomocí nové funkce, použijte jednu nebo více následujících tří možností konfigurace. Tyto možnosti konfigurovat oblasti panelu nástrojů klepněte pravým tlačítkem myši a potom klepněte na tlačítko Upravit otevřete dialogové okno Vlastní.
 • Možnost 1 - přidat položku nabídky
  1. V dialogovém okně Vlastní klepněte na kartu Příkazy.
  2. Ve skupinovém rámečku Kategorie klepněte na soubor.
  3. V části Příkazy vyhledejte Procházet bez sestavení. (V německé verze nový příkaz je Browsen ohne Erstellen.)
  4. Přetáhněte Procházet bez sestavení oblasti nabídky. Můžete buď přidat nový příkaz jako novou nabídku nebo přidat nový příkaz jako položka na existující nabídky.
 • Možnost 2 - přidat tlačítko panelu nástrojů
  1. V dialogovém okně Vlastní klepněte na kartu panely nástrojů.
  2. Na kartě panely nástrojů klepněte na příkaz Nový a název nového panelu nástrojů Procházet bez sestavení. Nový panel nástrojů ukotvit oblasti hlavního panelu nástrojů nebo ponechat jako plovoucí panel nástrojů.
  3. Pravým tlačítkem myši klepněte na tlačítko Nový na panelu nástrojů Procházet bez sestavit a potom přizpůsobit možnosti zobrazení pro tlačítka, například tlačítko obrázek a text zobrazení.
 • Možnost 3 - přidat klávesovou zkratku
  1. V dialogovém okně Vlastní klepněte na kartu panely nástrojů.
  2. Na kartě panely nástrojů klepněte na tlačítko klávesnice.
  3. V části mapování schématu klávesnice klepněte na schéma, které chcete upravit.
  4. V seznamu příkazy vyhledejte a klepněte na File.BrowseWithoutBuild.
  5. Ve skupinovém rámečku použití nového zástupce v klepněte na místo, kam chcete nový zástupce klávesnice platná, například Global nebo Návrhář model Windows Forms kontextu.
  6. Klepněte do pole stiskněte klávesové zkratky a stiskněte klávesovou zkratku, kterou chcete použít pro procházení bez sestavit funkce.

Popis nových funkcí

Nové procházet bez sestavit funkce může být užitečné při úpravách stránky ASPX model vložený kód použít namísto modelu kódu kódem na pozadí.

Pokud návrhář stránky ASPX má fokus nebo pokud stránku ASPX vybrané v aplikaci Solution Explorer a Průzkumník řešení má fokus, oken prohlížeče v IDE jsou otevřeny, že stránky ASPX můžete zobrazit bez provádění sestavení projektu nebo řešení sestavení. Znovu protože stránky ASPX používá kód vložené, Microsoft ASP.NET dynamicky zkompiluje stránky Pokud stránka uložena. Toto chování způsobí, že všechny změny zobrazeny.

Poznámka: Ve výchozím nastavení používá model kódem na pozadí integrovaného vývojového prostředí Visual Studio .NET 2003. Použít nové procházet bez funkce sestavit pro stránku používá model kódem na pozadí obdržet chybovou zprávu. Pokud nastane tento problém, ověřte úspěšně vytvoří projektu.

Společnost Microsoft nedoporučuje používat nové procházet bez funkce sestavit pro použití modelu kódem na pozadí stránky.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o terminologii používané k popisu aktualizací produktů společnosti Microsoft naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 829119 - Poslední aktualizace: 28. srpna 2006 - Revize: 1.8
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Architect
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Developer
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Academic Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbvsnet2003sp1fix kbvsnet2003presp1fix kbqfe kbfix kbbug KB829119 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:829119

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com