Göstermek ve Visio 2003 ve Visio 2007'de şekilleri görev bölmesindeki şekiller kutusu arama gizlemek için makro örnekleri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 829717 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, gizlemek için ve Microsoft Office Visio 2007 ve Microsoft Office Visio 2003'ün, şekiller görev bölmesinde görüntülenen Şekil ara kutusunu göstermek için kullanabileceğiniz örnek makrolar içerir.

Daha fazla bilgi

Microsoft, programlama örneklerini yalnızca gösterim amacıyla sağlar; örtülü veya açık garanti vermez. Buna satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk zımni garantileri de dahildir, ancak bunlarla sınırlı değildir. Bu makale, gösterilen programlama dilini ve yordamları oluşturmak ve hata ayıklamak amacıyla kullanılan araçları kullanmayı bildiğinizi varsayar. Microsoft destek mühendisleri, belirli bir yordamın işlevselliğinin açıklanmasına yardımcı olabilir, ancak gereksinimlerinizi karşılamaya yönelik olarak ek işlevsellik sağlamak veya yordamlar geliştirmek amacıyla bu örnekleri değiştirmezler.

Makro <a0>Şekiller</a0> görev bölmesinde "Şekiller için arama" kutusunu gizlemek için

Visio şekilleri görev bölmesinde, Şekil ara kutusunu gizlemek için <a0></a0>, aşağıdaki kodu içeren bir makroyu oluşturun:
Sub ShapeSearchHide()

 ActiveWindow.Windows.ItemFromID(Visio.visWinIDShapeSearch).Visible = FALSE

End Sub

Makro, "Şekiller için Ara" kutusunda şekiller görev bölmesinde görüntülemek için

Visio şekilleri görev bölmesinde, Şekil ara kutusunu göstermek için <a0></a0>, aşağıdaki kodu içeren bir makroyu oluşturun:
Sub ShapeSearchShow()

 ActiveWindow.Windows.ItemFromID(Visio.visWinIDShapeSearch).Visible = True

End Sub
Visio şekilleri için arama yapma hakkında daha fazla bilgi için Visio Yardım'A bakın. Yardım menüsünde bunun için <a0></a0>, Microsoft Office Visio Yardımı ' nı tıklatın, sonra da şekiller bulmakiçin arama kutusuna yazın... ve sonra döndürülen konuları görüntülemek için ENTER tuşuna basın.

Visio hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/office/visio

Özellikler

Makale numarası: 829717 - Last Review: 17 Nisan 2007 Salı - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Visio Professional 2007
  • Microsoft Office Visio Standard 2007
  • Microsoft Office Visio Professional 2003
  • Microsoft Office Visio Standard 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo KB829717 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:829717

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com