Přepínače příkazového řádku seznamu pro aplikaci PowerPoint 2003 Viewer

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 830040 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje přepínače příkazového řádku pro Microsoft Office PowerPoint 2003 Viewer. Aplikace PowerPoint 2003 Viewer je program který se používá ke spuštění prezentací v počítačích, které nemají Microsoft Aplikace PowerPoint nainstalována. Ve výchozím nastavení je aplikace PowerPoint 2003 Viewer přidána ke stejné disku nebo umístění v síti obsahující jednu nebo několik prezentací, které zabaleny pomocí balíčku pro disky CD-ROM.

Další informace

Přepínače příkazového řádku můžete upravit způsob, Spustí se aplikace PowerPoint 2003 Viewer. Přepínače příkazového řádku pro aplikaci PowerPoint 2003 Prohlížeč, jsou tyto:
 • /L -Pomocí tohoto přepínače lze načíst seznam přehrávání prezentací aplikace PowerPoint z textového souboru. Například zadejte příkazCesta\pptview.exe l "Seznam_souborů.txt" zobrazení Prezentace aplikace PowerPoint, které jsou uvedeny v Seznam_souborů.txt soubor.
 • /S -Tento přepínač slouží ke spuštění aplikace PowerPoint 2003 Viewer a nejsou zobrazeny úvodní obrazovka.
 • /P -Tento přepínač slouží k prezentaci odešlete do tiskárny a tisk soubor. Například zadejte příkazCesta\pptview.exe /P "Presentation.ppt" Presentation.ppt soubor vytiskněte.
 • /D -Pomocí tohoto přepínače lze zobrazit dotaz Otevřít Dialogové okno zobrazit po ukončení prezentace.
 • /N# -Tento přepínač slouží k otevření prezentace v určeném snímku číslo. Například zadejte příkazCesta/PPTVIEW.exe/N5 "presentation.ppt" Otevřete prezentaci na snímku 5.
Přepínače příkazového řádku, které byly použity u společnosti Microsoft Aplikace PowerPoint Viewer 97 již nejsou podporovány v aplikaci PowerPoint 2003 Viewer. Na Po příkazového řádku přepínače a jejich funkce jsou již k dispozici z důvodu této změny:
 • /L -Neopakovat neustále přepínat. Každá prezentace bude buď smyčka nebo není smyčka, v závislosti na tom, jak byl uložen autorem. To platí také pro obsah seznamu skladeb; obsah seznamu skladeb, které jsou zobrazeny pouze jeden čas.
 • /K -Žádný stánek heslo dialogové okno přepínač. Prohlížeč zobrazí prezentace v celoobrazovkovém režimu, pokud je zadán autor prezentace, ale Nelze zadat heslo prezentace stánku, které zabrání zobrazení z ukončení bez zadání hesla.
 • / R = n-m -Nelze zadat rozsah snímků a zobrazit. Prohlížeč zobrazí rozsah snímků určené autorem.
 • /A -Nelze vynutit automatické zdokonaloval snímků. Prohlížeč snímky automaticky předem, pokud byly časování a nastavení prezentace vhodně specifikovány autorem.
 • /V -Nelze povolit nebo zakázat upozornění antivirové ochrany volba.
Další informace o přepínačích příkazového řádku Power Point Viewer 97, získáte následujícím článku znalostní báze článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
176678 PPT97: Pomocí přepínače příkazového řádku se soubory v seznamu stop
Další informace o Prohlížeč prezentací PowerPoint Viewer 2003, článek znalostní báze databáze Microsoft Knowledge Base:
827110Nové funkce aplikace PowerPoint Prohlížeč pro aplikaci PowerPoint 2003

Chcete-li stáhnout aplikaci Microsoft Office PowerPoint 2003 Viewer, klepněte na tlačítko Stáhnout:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Stáhnout
Stáhnout aplikaci PowerPoint 2003 Viewer balíček.

Vlastnosti

ID článku: 830040 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office PowerPoint 2003
Klíčová slova: 
kbcommandline kbview kbinfo kbmt KB830040 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:830040

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com