Przełącza listy wiersza polecenia dla programu PowerPoint 2003 Viewer

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 830040 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

W tym artykule opisano przełączniki wiersza polecenia Program Microsoft Office PowerPoint 2003 Viewer. Program PowerPoint 2003 Viewer jest programem który jest używany do uruchamiania prezentacji na komputerach, które nie mają programu Microsoft Zainstalowany program PowerPoint. Domyślnie program PowerPoint Viewer 2003 zostanie dodany do tej samej lokalizację dysku lub w sieci, zawierającą jedną lub więcej prezentacji że spakowany przy użyciu pakietu funkcji.

Więcej informacji

Aby zmodyfikować sposób za pomocą przełączników wiersza polecenia, Uruchamia program PowerPoint 2003 Viewer. Przełączniki wiersza polecenia dla programu PowerPoint 2003 Podgląd są następujące:
 • /L -Tego przełącznika należy używać do odczytu listy odtwarzania prezentacji programu PowerPoint z pliku tekstowego. Na przykład wpisz polecenieŚcieżka\pptview.exe /L "Your_Play_List.txt" Aby wyświetlić Prezentacje programu PowerPoint, które są wymienione w Your_Play_List.txt plik.
 • /S -Ten przełącznik do uruchamiania programu PowerPoint 2003 Viewer i użyć nie wyświetlaj Gdy pojawi się ekran powitalny.
 • /P -Używanie tego przełącznika wysłać prezentację do drukarki i drukowanie plik. Na przykład wpisz polecenieŚcieżka\pptview.exe /P "Presentation.ppt" Aby wydrukować plik Presentation.ppt.
 • /D -Tego przełącznika należy używać do monitowania Otwórz okno dialogowe Aby pojawiają się po zakończeniu pokazu slajdów.
 • /N# -Użyć tego przełącznika do otwierania prezentacji określonego slajdu numer. Na przykład wpisz polecenieŚcieżka/Pptview.exe /n5 "presentation.ppt" Aby otworzyć prezentację na slajdzie 5.
Przełączniki wiersza polecenia, które były używane w firmie Microsoft Program PowerPoint Viewer 97 nie są już obsługiwane w programie PowerPoint 2003 Viewer. W w następstwie wiersza polecenia przełączników i ich funkcje nie są już dostępne z powodu tej zmiany:
 • /L — Stale przełącza się Brak pętli. Każda prezentacja będzie albo pętli lub nie pętli, w zależności od tego, jaki został zapisany przez autora. Dotyczy to także zawartość listy odtwarzania; zawartość listy odtwarzania są wyświetlane tylko jeden czas.
 • /K -Brak przełącznika kiosku okno dialogowe hasła. Podgląd będzie wyświetlać prezentacje w trybie kiosku, jeśli jest określony przez autora prezentacji, ale nie można określić hasło pokazu slajdów do kiosku uniemożliwi pokaz z zatrzymywanie, bez wprowadzania hasła.
 • / R = n m -Nie można określić zakres slajdów, aby pokazać. Podgląd będzie wyświetlać zakres slajdów określone przez autora.
 • /A -Nie można wymusić automatyczne przechodzenie slajdy. Przeglądarka będzie automatycznie wywoływać slajdy, jeśli zostały chronometraż i ustawień pokazu slajdów określone odpowiednio przez autora.
 • /V -Ostrzeżenia ochrony przed wirusami być włączana lub wyłączana przez Wybór.
Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące przełączników wiersza polecenia Aby Power Point Viewer 97, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia artykuł z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
176678 PPT97: Za pomocą przełączników wiersza polecenia z listy odtwarzania plików
Aby uzyskać dodatkowe informacje Program PowerPoint Viewer 2003, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
827110Nowe funkcje programu PowerPoint Podgląd programu PowerPoint 2003

Aby pobrać program Microsoft Office PowerPoint 2003 Viewer, kliknij przycisk Pobierz:
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz Program PowerPoint Viewer 2003 pakiet teraz.

Właściwości

Numer ID artykułu: 830040 - Ostatnia weryfikacja: 17 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office PowerPoint 2003
Słowa kluczowe: 
kbcommandline kbview kbinfo kbmt KB830040 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:830040

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com