PowerPoint 2003 Görüntüleyicisi için listesini, komut satırı anahtarları

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 830040 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, Microsoft Office PowerPoint 2003 Görüntüleyicisi için komut satırı anahtarları açıklanır. PowerPoint 2003 Viewer, Microsoft PowerPoint yüklü olmayan bilgisayarlarda sunu çalıştırmak için kullanılan bir programdır. Varsayılan olarak, PowerPoint 2003 Görüntüleyicisi, aynı disk veya CD özelliği için paketi kullanarak, paketlenen bir veya daha çok sunuyu içeren ağ konumuna eklenir.

Daha fazla bilgi

PowerPoint 2003 Görüntüleyicisi çalışacak biçimde değiştirmek için komut satırı anahtarlarını kullanabilirsiniz. PowerPoint 2003 Görüntüleyicisi için komut satırı anahtarları şunlardır:
 • /L - PowerPoint sunularınıza çalma listesini bir metin dosyasından okumaya bu anahtarı kullanın. Örneğin, komut yazın Path \pptview.exe /L "Your_Play_List.txt" Your_Play_List.txt içinde listelenen PowerPoint sunularını görüntülemek için dosya.
 • /S - PowerPoint 2003 Görüntüleyicisi'ni başlatın ve Giriş ekranını görüntülemek için bu anahtarı kullanın.
 • /P - sunuya bir yazıcıya göndermek için bu anahtarı kullanın ve dosyayı yazdırmak. Örneğin, komut yazın Path \pptview.exe /P "Presentation.ppt" Presentation.ppt dosyayı yazdırmak için.
 • /D - geçiş slayt gösterisini sona erdiğinde görünmesini iletişim kutusunda istemek için kullanın.
 • / N #-belirtilen slayda numaradan sunuyu açmak için bu anahtarı kullanın. Örneğin, komut yazın sunu sırasında slayt 5'i açmak için Path /pptview.exe /n5 "presentation.ppt".
Microsoft PowerPoint Görüntüleyicisi 97 ile kullanılan komut satırı anahtarları, PowerPoint 2003 Görüntüleyicisi'nde artık desteklenmiyor. Aşağıdaki komut satırı anahtarları ve bunların işlevlerini artık bu değişiklik nedeniyle yüklenebilir:
 • /L - yok bir döngü sürekli geçiş yapın. Her bir sunuyu olur ya da döngü veya nasıl Yazar tarafından kaydedilmiş bağlı değil döngünün. Bu çalma listesinin içeriği için de geçerlidir; çalma listesinin içeriği, yalnızca bir kez gösterilir.
 • /K - No noktası parola iletişim anahtarı. Görüntüleyici sunuyu bilgi noktası modunda bu sununun yazarı belirtilir, ancak gösteriyi durdurma karşı parola girmeden engelleyen bir bilgi noktası slayt gösterisi parola belirleyemezsiniz görüntüler.
 • / R = n-m-bir slayt aralığını göstermek için belirtilemiyor. Görüntüleyiciyi Yazar tarafından belirlenen slayt aralığını görüntüler.
 • /A - slaytları otomatik olarak ilerletme zorlayamaz. Zamanlamaları ve slayt gösterisi ayarları uygun şekilde Yazar tarafından belirtilmişse Görüntüleyici otomatik olarak Slaytları ilerlet.
 • /V - koruma uyarılar etkin olamaz veya seçim tarafından devre dışı virüsü.
Power Point Viewer 97 için komut satırı anahtarları hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
176678 PPT97: Komut satırı anahtarları ile çalma listesi dosyaları kullanma
PowerPoint 2003 Görüntüleyicisi hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
827110Yeni özellikler PowerPoint'in PowerPoint 2003 Görüntüleyicisi

Microsoft Office PowerPoint 2003 Görüntüleyicisi'ni karşıdan yüklemek için Yükle ' yi tıklatın:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the PowerPoint 2003 Viewer package now.

Özellikler

Makale numarası: 830040 - Last Review: 12 Ocak 2006 Perşembe - Gözden geçirme: 2.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office PowerPoint 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbcommandline kbview kbinfo KB830040 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:830040

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com