Uživatelé systému Macintosh při OWA hostitelem Windows Small Business Server 2003 nemůže připojit k Outlook Web Access (OWA)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 830044 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Připojit k instalaci aplikace Microsoft Outlook Web Access (OWA), který je hostitelem Microsoft Windows Small Business Server 2003 pomocí aplikace Internet Explorer pro Mac, může se zobrazit následující chybová zpráva:
Identita certifikátu je neplatný.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože Průvodce připojením k Internetu (někdy označované jako CEICW) a Windows Small Business Server konfigurovat E-Mail konfiguruje OWA vyžadovat připojení protokol SSL (Secure Sockets Layer) (SSL) a SSL připojení vyžadují certifikát zabezpečení. Konfigurací e-mailu a Průvodce připojením k Internetu vytvoří obecný certifikát, který Internet Explorer pro Mac nerozpozná.

Řešení

Tento problém použít důvěryhodným certifikátem webového serveru. Získat a konfigurovat certifikát od důvěryhodné poskytovatele zabezpečení pomocí konfigurací e-mailu a Průvodce připojením k Internetu. Použijte uvedený postup:
  1. V počítači se systémem Windows Small Business Server klepněte na tlačítko Start, přejděte na Všechny programy a klepněte na příkaz Správa serveru.
  2. Rozbalte položku Standardní Správa příkaz Do seznamu úkolů a potom klepněte na příkaz připojit k Internetu.
  3. Postupujte podle kroků v průvodci. Použít příslušné nastavení pro síťová brána firewall a Exchange a v dialogovém okně Certifikátem webového serveru klepněte na tlačítko použít certifikát webového serveru od důvěryhodného úřadu.
  4. Klepněte na tlačítko Procházet vyhledejte certifikát.
  5. Klepněte na tlačítko Další informace v tomto okně Další nápovědu pro použití certifikátů.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit pomocí alternativní webového prohlížeče připojit OWA. Pokud se systémem Mac OS X, použijte například Apple Safari 1.2 nebo Netscape 7.1. Pokud se systémem Mac OS 9, použijte Netscape 7.02. Tyto prohlížeče rozpozná certifikátu vytvoří konfigurací e-mailu a Průvodce připojením k Internetu.

Další informace o Apple Safari 1.2, navštivte webu Apple Computer:
http://www.apple.com/safari
Informace o Netscape 7.x naleznete na následujícím webu Netscape Communications:
http://browser.netscape.com/releases
Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Další informace

Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Vlastnosti

ID článku: 830044 - Poslední aktualizace: 3. prosince 2007 - Revize: 2.7
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Premium Edition
  • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg KB830044 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:830044

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com