ID článku: 830119 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Pre Microsoft Outlook 2000 verziu tohto článku, pozri 239652.
Pre Microsoft Outlook 2002 verziu tohto článku, pozri 290847.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Súhrn

Tento článok popisuje funkciu automatickej archivácie v Microsoft Outlook 2013, v programe Microsoft Outlook 2010, Microsoft Office Outlook 2007 a v programe Microsoft Office Outlook 2003.

Ďalšie informácie

Schránke programu Microsoft Outlook prijímaním položiek sú vytvorené rovnakým spôsobom, že papiere vŕšia na vašom stole. Kniha-založené svete môžete príležitostne premiešať dokumenty a ukladať tie, ktoré sú dôležité, ale zriedkavo používané. Môžete odhodiť dokumentov, ktoré sú menej dôležité, ako sú noviny a časopisy, na základe ich veku.

Môžete rýchlo dokončiť toho istého procesu v programe Outlook 2003 a novších verziách. Môžete manuálne preniesť staré položky do skladovanie súbor kliknutímArchív na súborponuka, alebo si môžete mať staré položky automaticky prevedené pomocou funkcie automatickej archivácie. Položky sa pokladajú za staré, keď dosiahnu vek, ktorý určíte. S funkciou automatickej archivácie, môžete buď odstrániť alebo Premiestniť staré položky. Program Outlook môžete archivovať všetky druhy položiek, ale nájsť môže len súbory uložené v priečinku pošty, napríklad tabuľkového procesora Microsoft Excel alebo dokument programu Microsoft Word, ktorý je priložený k e-mailovej správy. Súbor, ktorý nie je uložený v priečinok nemožno archivovať.

Funkciu automatickej archivácie je dvojfázový proces. Najprv zapnete funkciu automatickej archivácie. Druhé, môžete nastaviť vlastnosti pre funkciu automatickej archivácie pre každý priečinok, ktorý chcete archivovať.

Na úrovni priečinka môžete určiť položky, ktoré majú byť archivované a ako často sú archivované. Môžete archivovať jednotlivé priečinky, alebo môžete nakonfigurovať predvolené nastavenia automatickej archivácie pre všetky priečinky a potom nakonfigurovať nastavenia automatickej archivácie pre jednotlivé priečinky, ktoré nechcete používať predvolené nastavenia automatickej archivácie. Funkcie automatickej archivácie automaticky spustí pri každom spustení programu Outlook. Program Outlook kontroluje vlastnosti automatickej archivácie každého priečinka podľa dátumu a premiestni staré položky do archívneho súboru. Vypúšťajú sa položky, ktoré sa presunú do priečinka Odstránené položky.

Program Outlook 2003 a Outlook 2007
Štandardne sú nastavené niekoľko priečinkov programu Outlook pomocou funkcie Automatická archivácia zapnutá. Nižšie je zoznam priečinkov, ktoré majú funkciu Automatická archivácia zapnutá a každého priečinka predvoleného starnutia obdobia:

Priečinka Kalendár (6 mesiacov)
Priečinok úlohy (6 mesiacov)
Priečinok denník (6 mesiacov)
V priečinku Odoslaná pošta (2 mesiace)
Priečinok Odstránené položky (2 mesiace)

Priečinok Doručená pošta, poznámky, kontakty a priečinky koncepty nemajú funkciu Automatická archivácia zapnutá automaticky. Nemôžete použiť funkciu Automatická archivácia s priečinkom Kontakty, ako priečinok kontaktov nemá vlastnosť Archív.

Outlook 2010 a Outlook 2013
V predvolenom nastavení, funkciu automatickej archivácie je vypnuté v programe Outlook 2010 a Outlook 2013. Však štandardne je zapnutá funkcia automatickej archivácie v programe Outlook 2003 a Outlook 2007. Ak nechcete vypnúť funkciu automatickej archivácie v programe Outlook 2003 alebo Outlook 2007 a inovovať na program Outlook 2010 alebo Outlook 2013, funkciu automatickej archivácie zostáva zapnuté.

Rozdiel medzi archiváciu a exportovanie položiek

Pri archivovaní položiek, môžete archivovať iba položky do súboru osobných priečinkov (.pst). Pri exporte položiek, môžete exportovať položky do mnohých rôznych typov súborov, vrátane súborov .pst a textových súborov s oddeľovačmi. Vo vašom novom archívnom súbore sa zachováva existujúca štruktúra priečinkov. Ak neexistuje nadradený priečinok, môžete archivovať, nadradený priečinok sa vytvorí v archívnom súbore, ale nie sú archivované položky, ktoré sú v nadradenom priečinku. Týmto spôsobom, rovnakú štruktúru priečinkov existuje medzi archívneho súboru a poštovej schránky. Priečinky zostávajú na svojom mieste po archivácii, aj keď sú prázdne. Môžete archivovať len do jedného typu súboru, súbor .pst.

Pri exporte položiek sa pôvodné položky kopírujú do exportného súboru, ale neodstraňujú sa z aktuálneho priečinka.

Ako zapnúť funkciu Automatická archivácia

Pre aplikáciu Outlook 2010 a Outlook 2013:
 1. Kliknite na súborov kartu, a potom kliknite na tlačidlo možnosti kartu v ponuke súbor .
 2. Kliknite na tlačidlo Advanced kartu.
 3. Kliknite na tlačidlo Nastavenie automatickej archivácie.
 4. Kliknutím vyberte možnosť automatickej archivácie každého políčko a potom zadajte množstvo do poľa dní zadajte, ako často beží proces automatickej archivácie.
 5. Ak chcete byť oznámené pred sú archivované položky, kliknutím vyberte riadku pred Automatická archivácia políčko.
 6. V predvoleného archívneho súboru box, zadajte názov súboru pre archivované položky pre prevedených na, alebo kliknite ľudia vybrať zo zoznamu.
 7. Kliknite na tlačidlo OK dva krát.
Program Outlook 2007 a Outlook 2003:
 1. V ponuke Nástroje kliknite na položkuMožnostia potom kliknite na kartu Ďalšie .
 2. Kliknite na tlačidlo Automatická archivácia.
 3. Kliknutím vyberte možnosť automatickej archivácie každéhopolíčko a potom zadajte, ako často proces automatickej archivácie pobeží bytyping číslo do poľa dni .
 4. Ak chcete byť oznámené pred sú archivované položky, kliknutím začiarknite políčko Zobraziť výzvu pred automatickej archivácie .
 5. V rozbaľovacom poli Predvolený archívny súbor zadajte názov afile archivované položky pre prevedených na, alebo kliknite na tlačidloPrehľadávať a vyberte zo zoznamu.
 6. Kliknite na tlačidlo OK dva razy.
Teraz, keď ste zapli funkciu Automatická archivácia, musíte nastaviť vlastnosti automatickej archivácie pre každý priečinok.

DôležitéÚdaje programu Outlook (.pst) súbor, ktorý ste vybrali ako predvoleného archívneho súboru sa musí nachádzať na lokálnom počítači. Pou ívanie .pst sieťové súbory podporuje iba program Outlook 2010 a za veľmi špecifických podmienok. Ďalšie informácie o obmedzení používania súborov .pst cez sieť, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base.

297019 Obmedzenia na používanie súborov osobných priečinkov (.pst) cez WAN a LAN prepojenia

Ako nastaviť vlastnosti automatickej archivácie priečinka

Pre aplikáciu Outlook 2010 a Outlook 2013:

Metóda 1:
 1. Vyberte priečinok, ktorý chcete archivovať.
 2. Kliknite na priečinok kartu, a potom kliknite na tlačidloNastavenie automatickej archivácie.
Metóda 2:
 1. Kliknite pravým tlačidlom myši na priečinok, ktorý chcete automaticky archivovať, a potom kliknite na položku Vlastnosti.
 2. Kliknite na tlačidlo Automatická archivácia kartu.
 3. Nastaviť Automatická archivácia vlastnosti pre tento priečinok, kliknutím vyberteymazať položky staršie ako políčko.
 4. Ak chcete určiť kedy tovar musí automaticky prevedené do archívneho súboru, zadajte číslo v mesiacov box.
 5. Súbor pre archivované položky prenášať, kliknite na tlačidlo Premiestniť staré položky do.
 6. V Premiestniť staré položky do rámček, zadajte názov súboru pre archivované položky alebo kliknite ľudia vybrať zo zoznamu, a potom kliknite na tlačidlo OK.
Program Outlook 2007 a Outlook 2003:
 1. V Zozname priečinkovkliknite pravým tlačidlom myši thefolder, ktorý chcete automaticky archivovať, a potom kliknite na položkuVlastnosti.
 2. Kliknite na kartu Automatická archivácia .
 3. Nastaviť vlastnosti automatickej archivácie pre tento priečinok, vyberte clickto ymazať položky staršie než.
 4. Ak chcete určiť, kedy musí byť tovar automaticallytransferred do archívneho súboru, zadajte číslo do poľa mesiacov.
 5. Súbor pre archivované položky sa transferredto, kliknite na tlačidlo Premiestniť staré položky do.
 6. V poli Premiestniť staré položky do zadajte názov súboru pre archivované položky, alebo kliknutím na tlačidlo Prehľadávať vyberte alist a potom kliknite na tlačidlo OK.

Vlastnosti

ID článku: 830119 - Posledná kontrola: 16. novembra 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Outlook 2013
 • Microsoft Outlook 2010
 • Microsoft Outlook 2010 with Business Contact Manager
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Office Outlook 2007 with Business Contact Manager
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Office Outlook 2003 with Business Contact Manager
Kľúčové slová: 
kbconfig kbemail kbbackup kbinfo kbmt KB830119 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 830119

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com