INFORMACE: Konfigurace se podporuje Microsoft pro Microsoft .NET Remoting s Vyrovnávání zatížení sítě

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 830217 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek obsahuje informace o konfiguracích společnost Microsoft podporuje pro Microsoft .NET Remoting s NLB.

Další informace

Microsoft aktuálně podporuje Remoting .NET s zatížení sítě vyrovnávání pouze pro objekty známých SingleCall. SingleCall známých objektů není zachovat informace o stavu, který se vztahuje k každé volání jejich paměti. Navíc známých objektů SingleCall považovat každé volání nové volání. Proto libovolný systém vzdálené komunikace serveru může zpracovávat všechny volání a můžete vyvážit zatížení volání. Společnost Microsoft nepodporuje NLB známých objektů singleton nebo aktivován klienta objekty. Singleton dobře známé objekty a objekty aktivován klienta zachovat informace o stavu, který se vztahuje k každé volání jejich paměti. Proto nelze načíst zůstatek těchto objektů.

Poznámka: Ačkoli Microsoft .NET Framework Remoting .NET s Vyrovnávání zatížení sítě podporuje pro dobře známé objekty singleton, Microsoft nepovažuje Vyrovnávání zatížení pro objekty singleton známých jako efektivní jako Vyrovnávání zatížení pro SingleCall známých objektů.

Při použití .NET Remoting .NET Framework vytvoří připojení s kanál přenosu pro vzdálené komunikace systému klienta komunikovat s systému vzdálené komunikace serveru. Systém vzdálené komunikace klienta a systém vzdálené komunikace serveru jsou kombinace adresu protokolu IP a číslo portu. Microsoft .NET vzdálené komunikace používá jedno připojení za domény aplikace pro systému klienta vzdálené komunikace. .NET Framework udržuje připojení otevřít až 10 sekundách nečinnosti. Po připojení zavře .NET Framework, způsobí nové volání vzdálené komunikace .NET Framework pokusu o vytvoření jiné připojení. Na základě Vyrovnávání zatížení sítě spřažení hodnota nastavení, zatížení zůstatky .NET Framework tohoto připojení na jiných systémů dostupný server vzdálené komunikace. Pokud systém vzdálené komunikace cílené serveru neodpovídá tento pokus o vytvoření připojení, dojde k zachytitelné chybě. Můžete napsat kód pro zpracování zachytitelné chybě.

I když nakonfigurujete NLB použít spřažení hodnotu žádný, stejný systém vzdálené komunikace serveru služby všechna volání vzdálené komunikace ze systému klienta vzdálená komunikace dokud .NET Framework ukončí připojení. Však .NET Framework zavře připojení a potom dojde k nové volání vzdálené komunikace, .NET Framework pokusí vytvořit připojení k jiné dostupný server vzdálené systémy. Pokud žádný systém vzdálené komunikace serveru odpovídá tento pokus, dojde k zachytitelné chybě.

Pokud použijete .NET Framework podporu pro vyrovnávání zatížení sítě můžete vyvážit zatížení mezi více systémy serveru vzdálené komunikace. Tento Vyrovnávání zatížení zvyšuje redundance a výkonu. Můžete také psát kód můžete soutisk chyb připojení. Však Vyrovnávání zatížení mezi systémy vzdálené komunikace k dispozici server pravděpodobně není jako rovnoměrně rozdělena jako Vyrovnávání zatížení, které můžete vytvořit pomocí HTTP.

Společnost Microsoft aktuálně podporuje NLB pouze při použití popsaným v tomto článku.

Odkazy

Další informace navštivte následující webové servery Microsoft Developer Network (MSDN):
Přístup k objekty jiné domény aplikace pomocí .NET Remoting
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/72x4h507(vs.71).aspx
Sítě Zprostředkovatel Vyrovnávání zatížení
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa371729.aspx
WellKnownObjectMode výčet
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/system.runtime.remoting.wellknownobjectmode(vs.71).aspx

Vlastnosti

ID článku: 830217 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 2.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft .NET Framework 1.1
  • Microsoft .NET Framework 1.0
  • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Architect
  • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Developer
  • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Professional Edition
  • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Academic Edition
  • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Enterprise Architect
  • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Enterprise Developer
  • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Professional Edition
  • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Academic Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbfaulttolerance kbclientserver kbchannels kbnlb kbremoting kbinfo KB830217 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:830217

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com