Varsayılan seçim listesi değerini bir fırsat, ilgili kişi veya firma kaydı Microsoft CRM'de müşteri adayı dönüştürme oluşturulursa ayarlı değil

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 830360 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft CRM, yeni bir fırsat, ilgili kişi veya firma kayıtları oluşturulduğunda, varsayılan seçim listesi değerlerini destekler. Ancak, varolan bir müşteri adayı kaydı dönüştürerek bir fırsat, ilgili kişi veya firma oluşturduğunuzda, varsayılan değerleri doğru ayarlanmamıştır. Bunlar başlangıçta doğru Microsoft CRM Web uygulamasında gösterir, ancak veritabanı kaydının NULL yerine, uygun varsayılan değer gerçekte depolar.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bunun yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmaktadır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın.

Bu sorunu çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;[LN];CNTACTMS
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

Önemli

Bu makaledeki bilgiler diğer Microsoft CRM sürüm 1.0 için geçerlidir. Microsoft Business Solutions CRM, Microsoft CRM sürüm 1.2 için bir toplu güncelleştirmenin bir parçası olan bu sorunları için düzeltme vardır. Güncelleştirme toplaması bilgileri aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesinde açıklanır:
904435 Microsoft CRM 1.2 için güncelleştirme toplaması 2 kullanılabilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Yükleme bilgileri

Bu güncelleştirme, Microsoft CRM sunucusu ve istemci bilgisayarlara yükleyin.

ÖNKOŞULLAR

Bu güncelleştirmenin yüklenebilmesi için Microsoft CRM sürüm 1.0 yüklü olmalıdır.

Kaldırma bilgileri

Bu güncelleştirmeyi kaldıramazsınız.

Yeniden başlatma gereksinimi

Istenirse, bu düzeltmeyi yükledikten sonra Microsoft CRM sunucunuzu yeniden başlatın. Bu güncelleştirmeyi yükledikten sonra istemci bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin ingilizce sürümü aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki tarih ve saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.

Microsoft CRM sürüm 1.0 ve Windows 2000 Server veya Windows Server 2003
  Date     Time  Version    Size   File name 
  ----------------------------------------------------------
  4-Feb-2004 07:40 1.0.3107.102 72,376 Microsoft.Crm.Pages.SFA.dll


Microsoft CRM sürüm 1.0 ve Windows 2000 Professional veya Windows XP Professional
  Date     Time     Size   File name 
  ----------------------------------------------------------
  4-Nov-2003 07:40     13,568  edit.htm


Özellikler

Makale numarası: 830360 - Last Review: 10 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft CRM 1.2
 • Microsoft İşletme Çözümleri CRM 1.0
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB830360 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:830360

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com