Zostanie wyświetlone okno dialogowe Potwierdzanie zamiany pliku, gdy plik docelowy nie istnieje.

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 830380 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Podczas próby skopiowania zaszyfrowanych za pomocą Eksploratora Windows plik z serwera z systemem Microsoft Windows Server 2003 może wystąpić jeden następujące symptomy:
 • Podczas kopiowania zaszyfrowanego pliku lokalnego miejsca przeznaczenia plik, plik nie są kopiowane. Użytkownik nie jest monitowany o Potwierdź pliku Zamień okno dialogowe, gdy istnieje już plik lokalny, który ma nazwą pliku, który chcesz skopiować.
 • Podczas kopiowania zaszyfrowanego pliku do miejsca docelowego pliku znajduje się na tym samym serwerze z systemem Windows Server 2003, operacja kopiowania plików nie obsługuje powiodła się. Nieprawidłowe odbieranie Potwierdzanie zamiany pliku Kiedy dialogowym nie ma lokalnego pliku, który ma taką samą nazwę jak plik, który chcesz Kopia.
 • Podczas kopiowania lub przeciągnij zaszyfrowanego pliku do plik docelowy, który znajduje się w udziale WebDAV firmy Microsoft System Windows 2000 Server na serwerze lub na podstawie systemu Windows Server 2003 serwer, niepoprawnie otrzymasz Potwierdzanie zamiany pliku okno dialogowe pole. To zachowanie występuje, gdy nie ma żadnego pliku docelowego, który ma taką samą nazwę jak plik, który chcesz skopiować.
Te problemy mogą także wpływać na wszystkie programy, które używają CopyFileEX Funkcja z opcją COPY_FILE_FAIL_IF_EXISTS zaznaczone.

Przyczyna

Pierwszy problemu opisanego w sekcji "Symptomy" sekcja występuje, ponieważ Win32 CopyFileEx Funkcja, która została wybrana opcja COPY_FILE_FAIL_IF_EXISTS niepoprawnie powiedzie się, jeśli plik lokalny docelowy już istnieje.

W Drugi problem opisany w sekcji "Symptomy" występuje, ponieważ Win32 CopyFileEx Funkcja, która została wybrana opcja COPY_FILE_FAIL_IF_EXISTS niepoprawnie nie działa, jeśli plik docelowy zdalny nie obsługuje istnieje.

Trzeci problemu opisanego w sekcji "Symptomy" występuje, ponieważ interfejs Win32 API DuplicateEncryptionInfoFile() funkcja tworzy plik tymczasowy. Gdy DuplicateEncryptionInfoFile() Niepowodzenie funkcji pozostawia za plik 0 kilobajtów (kb). Gdy użytkownik Skopiuj zaszyfrowany plik, wystąpi błąd, który jest opisany w Sekcji "Symptomy".

Rozwiązanie

Informacje dotyczące dodatku Service pack

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows XP. Aby uzyskać dodatkowe informacje kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322389 bazy wiedzy Jak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows XP

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko do systemów, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Ta sekcja nie jest wyświetlany, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty plików (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom zostały podane skoordynowanego czasu uniwersalnego (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w narzędziu Data i godzina w Panelu sterowania.
  Date     Time  Version    Size  File name   Platform
  ------------------------------------------------------------------
  18-Nov-2003 03:15 5.1.2600.1321 55,296 Feclient.dll  IA-64
  18-Nov-2003 17:20 5.1.2600.1321 18,944 Wfeclient.dll x86

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Dotyczy" tego artykułu. Ten problem został po raz pierwszy rozwiązany w systemie Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 2.

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684Opis standardowej terminologii używanej do opisywania Aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 830380 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug kbmt KB830380 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:830380

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com