Po zapojení a následném odpojení externího rozbočovače USB počítač nepřejde do stavu C3 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 830469 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po Zapojte rozbočovač externí universal serial bus () do počítače se systémem Microsoft Windows XP a potom odpojte rozbočovač USB, počítač pravděpodobně nebude možné zadat nečinnosti C3 nízké spotřeby. Chcete-li ověřit tento problém, přidat % Čas C3 nebo Přeměny/s C3 čítače sledování výkonu a zapojte a odpojte externímu rozbočovači USB. V tomto scénáři % Čas C3 nebo čítač Přeměny/s C3 zůstane zablokované na nulu.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože rozbočovač USB zadá do spor, které zabrání zadávání nečinnosti C3 nízké napájení počítače.

Řešení

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 830469 - Poslední aktualizace: 21. května 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbwinxpsp2fix kbpending kbwinxppresp2fix kbfix kbbug KB830469 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:830469

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com