Internet Explorer je neočekávaně ukončena při stisknutí klávesy F1 v dialogovém okně webové stránky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 830511 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Když stisknete F1 po zobrazí se dialogové okno webové stránky, aplikace Internet Explorer se může neočekávaně ukončit a pravděpodobně zobrazí následující chybová zpráva narušení přístupu:
V aplikaci Internet Explorer došlo k potížím a je třeba ji ukončit. Omlouváme se za vzniklé potíže.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud metoda window.alert generuje aktivní okno. Například tohoto problému může dojít, pokud otevřete webovou stránku, která byla vytvořena pomocí následující kód HTML:
<html>
<body>
<input type="button" value="Click here" onclick="window.alert('Press F1');"/>
</body>
</html>

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud vás tedy uvedený problém příliš neobtěžuje, doporučuje společnost Microsoft, abyste počkali na další aktualizaci Service Pack pro systém Windows XP, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel podpory pro produkty společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version    Size    File name
  ---------------------------------------------------------
  05-Feb-2004 15:14 6.0.2800.1403 1,339,904 Shdocvw.dll

Další informace

Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v aplikaci Internet Explorer 6. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 830511 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2005 - Revize: 2.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 SP1 na těchto platformách
  • the operating system: Microsoft Windows XP
  • the operating system: Microsoft Windows 2000
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe atdownload kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kberrmsg kbie600sp2fix kbie600presp2fix kbfix kbbug KB830511 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:830511

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com