"0x80830003" taşınabilir aygıta eşitlemek için Exchange Server 2003 ActiveSync kullandığınızda hata iletisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 830563 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Exchange Server 2003'te Microsoft ınternet Security and Acceleration (ISA) çalıştıran bir bilgisayarda Exchange ActiveSync kullanarak taşınabilir bir aygıta eşitlediğinizde, Server 2000 Feature Pack 1, eşitleme başarısız olabilir ve aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Eşitleme başarısız oldu. Sorun devam ederse, ağ yöneticinize başvurun. Hata kodu: 0x80830003

Neden

ISA Server 2000 Feature Pack 1'i yükleyin ve ISA server yerine Microsoft ınternet ınformation Server (IIS) RSA SecurID kimlik doğrulaması'nı işlemek için RSA SecurID kimlik doğrulamayı destekleyecek şekilde yapılandırmak için bu sorun oluşabilir. RSA kimlik doğrulama ISA Server'a ııS'DEN değiştirdiğinizde, Exchange ActiveSync başarısız ve taşınabilir aygıtlar, Exchange 2003 sunucusuyla eşitleyemezsiniz.

RSA SecurID from RSA Security hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.rsa.com

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, IIS, RSA SecurID kimlik doğrulaması için ActiveSync'i trafiği işlemek için yapılandırın. ISA Server ActiveSync trafik için RSA SecurID kimlik doğrulama işlediğinde, Exchange ActiveSync kullanarak başarıyla mobil aygıtlar eşitlemez.
Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir. Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Özellikler

Makale numarası: 830563 - Last Review: 25 Ekim 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbmobility kbprb KB830563 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:830563

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com