Postup při omezení počtu připojení na terminálový server se systémem Windows Server 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 830581 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje, jak zajistit pouze jeden uživatel na čas mohou připojit k terminálovému serveru systému Windows Server 2003 v režimu vzdálené správy vzdáleně nebo na konzole. Ve výchozím nastavení s terminálovým serverem systému Windows Server 2003 v režimu vzdálené správy může mít dvě vzdálené relace a jednu relaci konzoly, celkem tři aktivní relace.

Postup při omezení počtu vzdálených relací terminálového serveru

 1. Chcete-li spustit nástroj Konfigurace Terminálové služby, klepněte na tlačítko Start, přejděte na Nástroje pro správua potom klepněte na tlačítko Konfigurace služby Terminal Services.
 2. Ve stromu konzoly klepněte na položku Připojení.
 3. V pravém podokně klepněte pravým tlačítkem myši RDP-Tcpa potom klepněte na tlačítko Vlastnosti.
 4. Na Síťový adaptér Klepnutím vyberte na kartě 1 z Maximální počet připojení seznam.
 5. Na Oprávnění Klepněte na možnost Přidat, typ Všichni uživatelé v Zadejte názvy objektů k výběru (příklady) Klepněte na tlačítko Kontrola jmena potom klepněte na tlačítko OK.
 6. V Skupiny nebo uživatelské jméno oblasti, zaškrtněte políčko Všichni uživatelé skupina.
 7. V Oprávnění pro všechny uživatele oblasti, zaškrtněte políčko Odepřít zaškrtnutí políčka odepřete oprávnění Přístup uživatele typu Guesta potom klepněte na tlačítko OK.

  Poznámky
  • Toto nastavení umožňuje pouze jedno připojení vzdálené, známý jako relace 0. Můžete připojit pouze prostřednictvím konzoly.
  • Při připojení k relaci konzoly terminálového serveru v počítači se systémem Windows XP nebo počítači se systémem Windows Server 2003, použijte podle potřeby následující příkazy:
   • Připojení k serveru vzdálené plochy pomocí mstsc.exe/Console příkaz.
   • Pokud používáte klienta připojení ke vzdálené ploše 6.1 nebo novější verzi klienta, použijte / Admin mstsc.exe příkaz.

    Další informace o klientovi připojení ke vzdálené ploše 6.1 naleznete klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
    952155Aktualizovat popis klienta připojení ke vzdálené ploše 6.1 pro Terminálovou službu v systému Windows XP Service Pack 2


Odkazy

Další informace o funkci terminálového serveru v systému Windows Server 2003 naleznete na následujících webech společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/windowsserver2003/techinfo/overview/termserv.mspx

Vlastnosti

ID článku: 830581 - Poslední aktualizace: 30. května 2013 - Revize: 7.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
Klíčová slova: 
kbwinservperf kbtermserv kbhowtomaster kbinfo kbmt KB830581 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 830581

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com