Exchange Server 2003 počítač může přestat reagovat po více než výchozí hodnotu určitých objektů serveru otevře klienta MAPI

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 830829 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Počítač Microsoft Exchange Server 2003 může přestat reagovat jeden nebo více klientům. Navíc může být v protokolu událostí aplikace zaznamenána chybová zpráva podobná následující:

ID události: 9646
Typ: Chyba
Zdroj: MSExchangeIS
POPIS:
Zavření relace MAPI "/ o = organizace/ou = skupiny pro správu/cn = Recipients/cn = uživatel"protože přesáhl maximální 250 objekty typu"objMessage".Poznámka: Popis této události může lišit v závislosti na typu objektu.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud více než výchozí hodnotu následující objekty serveru otevře klienta MAPI:

Poznámka: Výchozí hodnota několik objektů serveru zvýšit Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 1 (SP1). Zvýšení hodnoty jsou zobrazeny ve sloupci "SP1 a pozdějších aktualizacích service Pack" v následující tabulce.

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
PoložkaVýchozí hodnotaSP1 a pozdějších aktualizacích service Pack
objtMessage250250
objtFolder500500
objtAttachment100500
objtFolderView500500
objtMessageView500500
objtAttachView250500
objtStream50250
objtACLView5050
objtRulesView5050
objtFXSrcStrm5050
objtFXDstStrm5050
objtCStream5050
objtNotify500,000500,000

Řešení

Počet objektů straně serveru, které jsou povoleny klienty v Exchange Server 2003 je omezena zabránit jediného klienta exhausting prostředky na serveru Exchange. Pokud dojde k chybě protokolu událostí je uvedena v "příznaky" označuje možné špatná chování v zastoupení klienta otevření příliš mnoho objektů nebo ponechejte otevřené příliš mnoho objektů na serveru. Pokud dojde k chybě protokolu událostí, prozkoumat aplikace jiných výrobců nebo doplňky, které jsou spuštěny na klienta.

Navíc zkoumání chování uživatele, který je spojen s označené přihlášení. Pomůže lépe rozumíte Proč výchozí počet objektů je nedostatečná. Ve výjimečných případech počet prostředků je nedostatečná a může být upraveno. Před upravit maximální počet objektů, které jsou povoleny však buďte opatrní. Při zvýšení maximální počet objektů určitého typu také zvětšit množství paměti může být spotřebovány požadavky klientů. Nesprávně konfigurace tuto hodnotu může vést k upozornění out paměti nebo varování fragmentace virtuální paměti.

Můžete přidat klíč registru, který upraví maximální počet prostředků klienta MAPI lze použít současně. Tato úprava přepíše výchozí limit každý objekt serveru uvedená v části "Příčina".

Poznámka: Hodnota pro typ objektu je označován v chybě protokolu událostí je uvedena v "příznaky" měli pouze upravit. Měli byste upravit tyto hodnoty opatrně a pouze zvyšte hodnotu malých úsecích. Například pouze upravit hodnotu číslem 100.

Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;[LN];CNTACTMS
Důležité: Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které sdělit, jak upravit registr. Po nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy. Postupujte proto pečlivě podle uvedených kroků. Pro zvýšení bezpečnosti registr zálohujte jestě před jeho úpravami. Potom můžete v případě potíží registr obnovit. Další informace o zálohování a obnovení registru naleznete následujícím článku znalostní v databáze Microsoft Knowledge Base:
322756Zálohování a obnovení registru v systému Windows


Chcete-li přidat klíč registru, která omezuje maximální počet prostředků, můžete současně klienta MAPI, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
 2. Rozbalte následující podklíč registru:
  \\HKEY_LOCAL_MACHINE \SYSTEM\CurrentControlSet\Services\MSExchangeIS\ParametersSystem
 3. Klepněte pravým tlačítkem myši ParametersSystem, přejděte na příkaz Nový a klepněte na příkaz klíč.
 4. Zadejte MaxObjsPerMapiSession a potom stisknutím klávesy ENTER potvrďte název nového podklíče.
 5. MaxObjsPerMapiSession klepněte pravým tlačítkem myši klepněte na příkaz Nový a potom klepněte na příkaz Hodnota DWORD.
 6. Zadejte Object_type a stiskněte klávesu ENTER název objektu.

  Poznámka: Object_type je název typu objektu v chybové zprávě uvedené v části "Příznaky". Zadejte objtMessage a stiskněte klávesu ENTER.
 7. Object_type klepněte pravým tlačítkem myši a potom klepněte na příkaz změnit.
 8. V poli Údaj hodnoty zadejte počet objektů, které chcete omezit na tuto položku a klepněte na tlačítko OK. Zadejte například 350 zvyšte hodnotu objekt objtMessage. Výchozí hodnota je 250.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 830829 - Poslední aktualizace: 25. října 2007 - Revize: 4.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbprb KB830829 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:830829

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com